Aktuálne sa o vitamíne D, ktorý podporuje imunitu hovorí čoraz viac. Záujem oň celosvetovo rastie. Trh na to okamžite zareagoval.

Reakcia jedného z výrobcov je však na miestne pomery dosť nezvyčajná. Napriek tomu, že sa vitamín D stal predajným artiklom číslo 1, spoločnosť NaturaMed s nórskymi koreňmi sa rozhodla podniknúť neuveriteľný krok.

„Sme na trhu už pätnásty rok a darí sa nám. Získali sme pozíciu absolútneho lídra v predaji omega – 3 mastných kyselín v Česku a na Slovensku. Za tento úspech sme našim zákazníkom vďační a cítime voči spoločnosti určitý morálny záväzok za tento úspech. Preto sme sa v týchto náročných časoch rozhodli podať ľuďom pomocnú ruku a do každej domácnosti na Slovensku darovať ročné balenie vitamínu D zadarmo.“ Hovorí riaditeľ spoločnosti Martin Kozelský.

Kamióny plné vitamínu D
Možno neuniklo vašej pozornosti, že aj na Slovensko mieria obrovské dodávky vitamínu D z Nórska. Napriek tomu sa zásoby v skladoch rýchlo míňajú. Už tri mesiace sa spoločnosť NaturaMed snaží pokryť vlnu záujmu „...ktorú sme iba tušili. Ale až taký záujem sme nečakali. Máme z toho veľkú radosť. Iba sme museli navýšiť personálne kapacity, aby sme obrovský záujem dokázali pokryť. Je evidentné, že informovanosť o dôležitosti vitamínu D na podporu imunity u ľudí naozaj vzrástla.“ Vysvetľuje riaditeľ spoločnosti Martin Kozelský.

Ilustračné foto.
Zdroj: NaturaMed

Každá slovenská rodina
Záväzkom spoločnosti NaturaMed je dodať každej rodine na Slovensku vitamín D zadarmo. Domácnosti sa na tejto dodávke podieľajú iba poštovným vo výške 1, 95 €. V porovnaní s hodnotou ročného balenia je to zanedbateľná čiastka. Balenie vitamínu D dorazí priamo do vašej poštovej schránky. Balíčky sú prispôsobené úzkym otvorom v schránkach. Ľudia sa preto nemusia obávať kontaktu na pošte. NaturaMed zároveň dodržiava všetky hygienické predpisy, príjemcovia sa teda nemusia vôbec ničoho obávať.

Ilustračné foto.
Zdroj: NaturaMed

Vysoká kvalita celkom zadarmo
Podozrievavosť ľudí k tomu, čo je zadarmo, je v našej spoločnosti hlboko zakorenená. „Článok som si prečítal trikrát. Bál som sa, že ponuka nie je pravdivá.“ Hovorí Jakub Šigut zo Znojma. Objednal si ročnú zásobu vitamínu D zadarmo pre celú svoju rodinu. „Chcel som posilniť našu spoločnú imunitu,“ dodáva s radosťou, pretože objednaná zásielka dorazila v poriadku a nemá voči spoločnosti žiadne ďalšie záväzky.

Obavy ľudí sa týkajú aj kvality produktu. Je to ďalšia zbytočná obava. Všetky produkty spoločnosti sú pod drobnohľadom štátnych laboratórií.

Keď sa k vám správa o rozdávaní vitamínu D dostala až teraz, nezúfajte – avšak, ani neváhajte. Stačí kliknúť sem. Objednanie ročnej zásoby vitamínu D vám online zaberie menej ako jednu minútu.