Po prázdninách sa deti opäť vracajú do školských kolektívov. To pre rodičov v mnohých prípadoch znamená, že ich môžu mať viac v posteli ako v škole.

Dá sa s tým niečo robiť?

A je to tu, musíte byť s nimi doma, starať sa o ne, práca sa vám hromadí. Samozrejme najhoršie je to, že vášmu dieťatku nie je dobre...

Viac, než školákov sa choroby získané v kolektíve týkajú detí, ktoré chodia do materskej školy. Deti sú tam v neustálom kontakte a ich imunita prechádza ťažkou skúškou, ktorá nie raz končí pobytom doma. A toto je nočná mora každého starostlivého, pracujúceho rodiča. Čo sa s tým dá urobiť?

Detská imunita

Imunitu svojho dieťaťa môžete okrem iného podporiť výživovými doplnkami. Máme pre vás tip na prírodné kapsuly – Omega Marine Rybičky pre deti. Reč je o prírodnom prostriedku na podporu zdravého vývinu mozgu, imunity, zraku a srdca – pomocou omega-3. Omega Marine Rybičky vytvorené podľa unikátnej nórskej receptúry z tých najkvalitnejších surovín majú ideálnu kombináciu EPA a DHA obohatenú o vitamíny A, E a D. To je presne to, čo deti potrebujú.

Obsahujú potrebné množstvo omega-3 mastných kyselín, ktoré podporujú imunitu. Aby deťom chutili, majú Omega Marine Rybičky ovocnú príchuť a sú sladené prírodnou stéviou. Omega Marine Rybičky sú žuvacie kapsuly, ktoré sa nemusia prehĺtať a sú bez rybacej pachuti. Ich tvar bol upravený do podoby rybičky, aby ich užívanie bolo ešte hravejšie.

Vyjadrenie pediatričky

„Omega-3 mastné kyseliny, z ktorých najdôležitejšia je kyselina eikosapentaenová, ďalej EPA, a kyselina dokosahexaenová, ďalej DHA, sú pre ľudské telo a jeho vývoj nenahraditeľné. Je veľmi dôležité, aby malo dieťa dostatočné množstvo omega-3 mastných kyselín pre rast a správny vývoj.“ Hovorí pediatrička MUDr. Anna-Marie Ďugová.

Spoločnosť NaturaMed pôsobí na trhu už od oku 1991, kedy začínala v oblasti výroby a predaja výživových doplnkov na báze omega-3 pôsobiť v Nórsku. Vďaka svojim vysoko kvalitným produktom s obsahom omega-3 sa stala lídrom na českom i slovenskom trhu. V súčasnosti vyskúšalo produkty spoločnosti NaturaMed už viac ako 2 000 000 zákazníkov. Toto číslo vypovedá o kvalite produktov spoločnosti, a vám dáva o dôvod viac pridať sa k spokojným užívateľom omega-3.

Získajte mesačné balenie zadarmo a bez záväzkov

Neváhajte podporiť zdravie a imunitu svojich detí tým správnym doplnkom výživy. Omega Marine Rybičky sú vhodné už od útleho veku. Tu môžete získať na vyskúšanie mesačné balenie iba za cenu poštovného 1,95€ a bez akýchkoľvek záväzkov!