Fanúšikovia agenta s povolením zabíjať majú v kalendári poznačený dátum 3. apríl 2020, keď je naplánovaná britská premiéra 25. bondovky s názvom No Time To Die. O tom, že je finalizácia snímky na dobrej ceste, svedčia zábery paparacov z natáčania akčných, ale aj bozkávacích scén. Práve na tie sú romantické starobylé kulisy talianskeho mestečka Matera ako stvorené.

Vystrieda ich?

Natáčanie odľahčených scén vyzeralo podľa fotiek pohodovo. Bond, alias herec Daniel Craig (51), pomedzi pusinkovanie kolegyne, francúzskej herečky Léy Seydouxovej (32), s ňou aj veselo vtipkoval. Keďže už bola jeho dievčaťom v predchádzajúcej bondovke z roku 2015 Spectre, dobre tušíte, že logicky nemôže byť jedinou v novej časti, ktorej sa z Bonda podlomia kolená. Agentovi 007 sa podvolí i kubánsko-španielska herečka Ana de Armasová (31) alebo to bude naopak? Uvidíme v roku 2020.

FOTO z natáčania šteklivých scén v GALÉRII >>

Ide totiž o prvú bondovku odkedy aj na agenta 007 dopadla kritika kampane #MeToo, ktorá z fiktívnej filmovej postavy spravila minimálne sexuálneho predátora. To, či sa jeho postoj k ženám v novom filme zmenil, si pozrieme až keď bude No Time To Die v kinách, zatiaľ o tom môžete polemizovať v ankete a komentároch pod článkom. 

Anketa
Bude podľa vás James Bond v novom filme po kritike kampane #MeToo menší mačo?
  • 0%
  • 100%