Herec a akčný hrdina Chuck Norris sa môže pochváliť dvoma úžasnými ženami, ktoré sú v jeho živote najdôležitejšími. Tou prvou je jeho mama Wilma Scarberry, ktorá 24. mája oslávi už svoje 102. narodeniny, a tou druhou, nemenej dôležitou, je jeho krásna manželka Gena O'Kelley, ktorej by len málokto hádal 60 rokov, píše denník Plus JEDEN DEŇ.

FOTO Chucka Norrisa a jeho manželky v GALÉRII

Herec a akčný hrdina Chuck Norris nezabúda na tých, ktorých miluje a ktorí majú v jeho živote dôležité miesto. Pred Dňom matiek si tak na sociálnej sieti uctil svoje dve krásne dámy. Tou prvou je jeho mama, ktorá čochvíľa oslávi úctyhodné 102. narodeniny a napriek svojmu veku pôsobí stále sviežo a pomerne aktívne.

A ako sa zdá, dlhovekosť a dobré zdravie neminie ani druhú manželku akčného hrdinu Genu, s ktorou sa zosobášil v roku 1998. Sympatická blondínka s mladistvým vzhľadom má síce už 60 rokov, no na svoj vek ani zďaleka nevyzerá. Aj dnes sa totiž Gena môže pochváliť žiarivým úsmevom, sviežou pokožkou a štíhlym telom.

Anketa
Hádali by ste Chuckovej manželke Gene 60 rokov?

O tom, že Chuck má byť na čo hrdý, svedčia aj fotografie jeho milovaných žien, ktoré zverejnil pri príležitosti Dňa matiek na sociálnej sieti aj s dojemným želaním. „Šťastný Deň matiek! Mojej úžasnej mame Wilme a mojej krásnej manželke Gine... Obe vás milujem viac, ako to dokážu vyjadriť slová, a každý deň za vás ďakujem Bohu," napísal herec.

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ