Mimo kamier, mimo fotoobjektívov! Oslovenie Harryho v súkromí sa dostalo najavo v programe Jamesa Cordena. Prezývky v kráľovskej rodine však nie sú ničím výnimočným. Napríklad prednedávnom sa na verejnosť dostala správa, že princ George oslovuje svoju prastarú mamu Gan Gan.

Prominentný pár má pre seba v súkromí milé oslovenia.
Zdroj: Internet

Keď sú sami

Meghan a Harry už odo dňa svojich zásnub zostali obľúbeným párom u verejnosti. Slečna Marklová napríklad neznáša kráľovskú etiketu a čas od času sa jej podarí urobiť prešľap, ktorý s dvorským protokolom nemá nič spoločné. A hoci sa manželia vzdali plnenia kráľovských povinností, stále sú v hľadáčiku verejnosti. A ako sa zdá, stále sú pre seba podorou.

Ako sa doma navzájom oslovujú? Harry svoju manželku volá jednoducho Meg. Takto volali vojvodkyňu zo Sussexu kedysi aj jej kamaráti. Princ Harry si toto oslovenie osvojil.

Harry je Haz a Meghan je Meg.
Zdroj: Internet

Harryho prezývka

A ako oslovuje Meghan Marklová svojho milovaného? Nebudete veriť, volá ho Haz... Toto tajomstvo zverejnila priateľka prominentného páru Gina Nelthorpe-Cowneová. Kamaráti mladšieho syna princeznej Diany ho zasa oslovujú Spike. Vnuk kráľovnej Alžbety II. mal pred niekoľkými rokmi konto na sociálnej sieti pod pseudonymom Spike Wells. Fanúšikovia však rýchlo prišli na to, že ide o kráľovského vnuka. Profil potom musel byť odstránený z bezpečnostných dôvodov.

Viac fotografií si môžete pozrieť v GALÉRII.