Neveril! Keď sa americký herec Al Pacino (83) dozvedel, že čaká dieťa s priateľkou Noor Alfallahovou (29), zostal v šoku. Správu priniesol bulvárny portál TMZ, potvrdil ju hercov agent. Americko-kuvajtská filmová producentka je vo ôsmom mesiaci tehotenstva a Al Pacino sa to vraj dozvedel zhruba pred dvoma mesiacmi. Priateľku údajne požiadal o test otcovstva, mal totiž pochybnosti, či v tomto veku mohol ešte splodiť potomka. Ukázalo sa, že áno.

Pre Alfallahovú ide o prvé dieťa, Pacino má už troch potomkov. S učiteľkou herectva Jan Tarrantovou má dcéru Julie Marie (33) a s herečkou Beverly (71) dvojčatá - syna Antona a dcéru Oliviu (22). Herec sa podľa médií s producentkou začal stretávať vlani.

Noor pochádza z Kuvajtu z dobre situovanej rodiny, ktorá sa presťahovala do USA. Otec je z Kuvajtu, matka z Ameriky. Vraj sú až nechutne bohatí a otec investuje do ropy. Alfallahová vyrástla v luxusnej štvrti v Beverly Hills a študovala na filmovej a televíznej škole UCLA, pôsobí ako filmová producentka.

Alfallahovej slabosťou sú zjavne oveľa starší muži. Zdroj bulváru Page Six povedal, že Noor „väčšinou randí s veľmi bohatými staršími mužmi“. V roku 2017 randila s frontmanom britskej skupiny The Rolling Stones Mickom Jaggerom (79). On mal v tom čase 74 a ona 22. Pre magazín Hello povedala, že jej na veku nezáleží. „Srdce nevie, čo vidí, vie len to, čo cíti. Bol to môj prvý vážny vzťah, bolo to pre mňa šťastné obdobie.“ V roku 2008 chodila s miliardárskym filantropom Nicolasom Berggruenom (61). Daily Mail píše, že v roku 2019 bola spájaná s hercom a režisérom Clintom Eastwoodom (91), no trvala na tom, že sú len rodinní priatelia. Vidieť ju bolo aj s režisérom Elim Rothom (51).

Noor večeria v tých najlepších reštauráciách v spoločnosti áčkových priateľov ako sú herci Sienna Milller (41), Timothée Chalamet (27) a Kelly Rutherford (54). Bohatým životným štýlom sa chváli aj na sociálnych sieťach. Vlani strávila dovolenku vo Francúzsku v súkromnej vile zberateľa umenia, fotografa a módneho návrhára Jeana Pigozziho (71).

Po narodení prírastku by si mohli byť navzájom krstnými otcami kolegovia z trilógie Krstný otec. Len nedávno totiž vyšlo najavo, že americký herec Robert De Niro splodil pred osemdesiatkou siedme dieťa. Priatelia a kolegovia tak budú môcť spoločne kočíkovať a prežívať rovnaké radosti aj strasti otcovstva v dôchodkovom veku.

FOTO, s ktorými starými pánmi randila Noor v GALÉRII