Aj keď Donald pomerne úspešne bojoval o znovuzvolenie za prezidenta USA, predsa len nestačil na demokratického súpera. Takže mu musí uvoľniť nielen prezidentskú stoličku, ale aj Biely dom, v ktorom prví muži počas svojho funkčného obdobia bývajú aj so svojimi rodinami. Rodina Donalda Trumpa sa teda musí odsťahovať, a verejnosť zaujíma, kam.

Trumpovci majú na výber mnoho luxusných nehnuteľností.
Zdroj: Internet

Slušný výber

Rodina biznismena a politika však zrejme nebude mať problém, kde bývať, skôr aké miesto na bývanie si vybrať. Donald Trump vlastní mnoho nehnuteľností, najznámejších je päť z nich: Trump Tower v New Yorku, usadlosť v Mar-a-Lago na Floride, Trump's National Golf Club v New Yersey, Seven Springs v Bedforde v New Yorku a rezidencia s vinicami vo Virgínii.

Každá z týchto nehnuteľností má obrovskú hodnotu - Mar-a-Lago napríklad Trump kúpil za päť miliónov dolárov a dnes je jeho hodnota oveľa vyššia. V rezidencii sa nachádza aj elitný klub.

Jednou z prestížnych adries, kde by mohli Trumpovci bývať, je aj Trump Tower v New Yorku.
Zdroj: Internet

Smer Florida?

Ako informujú americké médiá, biznismen a politik sa pravdepodobne presťahuje do drahej nehnuteľnosti na Floride. Podľa magazínu People sa už teraz rezidencia renovuje a modernizuje, aby sa v nej prominentnej rodine pohodlnejšie bývalo. Tieto špekulácie podľa reportérov magazínu potvrdzuje aj fakt, že prvú dámu Melaniu zbadali pri návšteve Pine Crest, čo je vychytená súkromná škola neďaleko Mar-a-Lago. Jej absolventmi sú napríklad Bethenny Frankel či Ariana Grandeová. Školné stojí ročne vyše 35-tisíc dolárov. Podľa všetkého bude túto školu navštevovať aj Barron Trump v prípade, že sa jeho rodičia naozaj nasťahujú do zrekonštruovanej luxusnej floridskej usadlosti.

Viac fotografií z luxusnej rezidencie Trumpovcov si môžete pozrieť v GALÉRII