Jennifer Aniston oslávila vo februári 54 rokov. Napriek tomu pri pohľade na ňu bledli závisťou aj oveľa mladšie ženy. Za každých okolností vyzerala fantasticky. Nech sa prechádzala v luxusných šatách po červenom koberci, alebo bola doma oblečená v obyčajných džínsoch, stále akoby popierala všetky zákony starnutia.

No teraz predsa prišla jedna situácia, v ktorej už pribúdajúce rôčky neutajila ani Jennifer Aniston. Herečka nahrala na sociálne siete video, v ktorom propagovala vlastnú kozmetickú značku. Jej priaznivci si však prekvapivo všimli, že hlavnej hviezde Priateľov sa nad čelom už vynímalo niekoľko sivých vlasov.

Prekvapivo skvele na to zareagovali ľudia v komentároch. Zrejme sa im páčilo, že Jennifer takto konečne ukázala, že je taktiež jednou z nás a i keď vždy vyzerá úžasne, aj na ňu platia zákony starnutia. Viacerí to ihneď ocenili aj v komentároch. Najmä ženy boli z jej úprimnosti nadšené a chválili ju za to, že sa nebojí šedín a smelo ich prezentovala vo svojom novom videu. „Tvoje sivé vlasy sú nádherné! Tak veľmi ti to pasuje a ešte viac ti to zdôrazňuje oči,“ pokračovali vo chválení. Aniston od nich získala viacero komplimentov a neprestali ju velebiť za jej odvážne rozhodnutie.

FOTO Jennifer Aniston vždy vyzerá perfektne. Presvedčite sa o tom v GALÉRII

Pri Jennifer Aniston je nutné poznamenať, že sa už viackrát ukázala nielen ako talentovaná herečka, ale aj šikovná obchodníčka. Možno teda vôbec nebude náhoda, že práve pri propagácii svojho produktu po prvýkrát takto verejne ukázala vychádzajúce šediny. Aj vďaka tomu sa opäť stala hlavnou hviezdou diskusií a šikovne to využila vo svoj prospech.