Dnes je z Austrálčanky modelka s prezývkou Dračie dievča. Zaujala aj médiá, keďže za úpravy svojho tela dala už neskutočných v prepočte 230-tisíc eur. Okrem toho, že je od hlavy po päty potetovaná, nechala si chirurgicky rozpoliť špičku jazyka na dve polovice. Jej uši sú zas špicaté, aby pripomínali elfie.

Ako si všimol The Sun, minulý rok prepadla inému extravagantnému výmyslu – očné bielka si nechala potetovať modrou farbou. Tento zákrok však sprevádzali problémy a Amber na tri týždne oslepla, plakala dokonca modré slzy.

Kuriózne úpravy tela jej prinášajú nielen kuriózne problémy. Ako teraz priznala v talkšou austrálskeho rádia, jej neprehliadnuteľný vzhľad je tŕňom v oku potenciálnych zamestnávateľov. "Nechcem to prikrášľovať, ale moje pracovné možnosti sú obmedzené. Ale to je v poriadku,“ porozprávala Amber.

"Môj pohľad na vec je, že aj tak nechcem pracovať pre firmu, v ktorej rozmýšľajú tak prízemne a nevedia sa preniesť cez môj imidž. Nevidia moju pracovnú morálku, moje zásady či hodnoty, ktoré im môžem ponúknuť,“ krúti hlavou Dračie dievča.

Priznala tiež, že kvôli vzhľadu je neraz terčom nepríjemných poznámok od cudzích ľudí. "Čo ma dostáva je, keď niekto príde za mnou a povie ´Och, ty si škaredá´ alebo ´Zničila si si život.´ Je znepokojujúce vedieť, že ľudia majú tak silne vyhranené názory a neváhajú ich vysloviť bez ohľadu na to, aký to má na mňa dopad,“ nechápe Amber.

Aby sme nezabudli, mladá žena sa hlási k satanizmu, vytetované má číslice "666“ aj slovo "smrť“ či prevrátený kríž. Svoju drastickú zmenu vzhľadu z nežnej blondíny na potetovanú dračicu vysvetlila takto: "Predtým som na sebe všetko neznášala. Tak som samu seba pretvorila.“ Amber má výplne v lícach aj perách, zväčšiť si dala prsia i zadok. Zuby si nechala premeniť na tesáky.

FOTO upravenej Amber v GALÉRII.

A hoci má problém nájsť si prácu, čo-to jej hodí instagramová popularita. Sleduje ju vyše 23-tisíc ľudí, vďaka čomu si našla sponzorov. Predáva tiež na zákazku vyrábané šperkovnice a "satanistické“ nalepovacie nechty.

Zdroj videa: TikTok.com/amberluke666