Kelly Pearl (32) z Nemecka valcuje titulky zahraničných médií vďaka extrémnym plastickým operáciám, ktoré podstúpila. Hovorí, že doteraz na svoj vzhľad minula 50 000 libier (56 600 eur), píše dailymail.co.uk.

Blondínka, ktorá sama seba označuje termínom bimbo (atraktívna, ale neinteligentná), tvrdí, že vždy milovala všetko, čo "vyzerá umelo". "Dvakrát som si nechala zväčšiť prsia, niekoľkokrát som si nechala aplikovať injekcie na pery s rôznymi výplňami a podstúpila som aj brazílsky lifting zadku," vysvetľuje.

Odkedy Kelly prešla transformáciou, všimla si, že muži aj ženy sa k nej správajú inak. Bohužiaľ, nie vždy pozitívnym spôsobom. "Je zábavné, že vlastne len ženy na to reagujú 'negatívne', ale samozrejme, ľudia si všimnú, že vynikám, ale ja to ignorujem. Tiež som si vedomá toho, že mnohí ľudia považujú takýto vzhľad za provokatívny," hovorí žena, ktorú na Instagrame sleduje 880-tisíc ľudí a ktorá zaznamenala úspech vďaka kyprím tvarom aj na platenej platforme OnlyFans.

Šteklivé fotky blondínky nájdete v GALÉRII

Hoci pred niekoľkými rokmi žila úplne normálny život, teraz je všetko inak. Kelly hovorí, že ľudia si často myslia, že vo svojom živote túži po luxuse, ona sa však bráni, že to nie je jej hlavným cieľom.