Zakladateľ portálu TMZ Harvey Levin vystúpil minulý týždeň v dokumente „Britney Spears – Cena za slobodu“, ktorý odvysielala stanica Fox. V ňom vyjadril obavy o psychické zdravie Britney Spears. Podľa jeho slov neustále žije v strachu, čo spôsobili zlé skúsenosti z minulosti. Dokonca nedokáže ani pokojne spávať, preto sa uchýlila k riešeniu, ktoré vyvoláva strach.

Podľa Levinových informácií je speváčka posadnutá nožmi. Jeden z nich skrýva aj pod posteľou. Vraj trpí smrteľným strachom, že by ju niekto uprostred spánku schmatol, priviazal na nosítka a odviezol na psychiatriu. Zdá sa, že jej obavy zrejme spôsobilo správanie najbližšej rodiny. V minulosti ju až dvakrát nedobrovoľne vzali na psychiatriu a odvtedy má voči nim veľkú nedôveru.

Jeho slová potvrdil aj Charles Latibeaudiere, ktorý v TMZ pracuje ako exekutívny producent. Britney vraj mala už viackrát problém udržať svoje vášne. Kvôli nevyrovnanému správaniu, ktoré je spôsobené psychickými problémami, sú k nej blízki spolupracovníci veľmi opatrní. Dokonca keď niektorí z nich chceli po trinástich rokoch dať výpoveď, tak im dali odporučenie, aby ku koncu spolupráce radšej od nej držali všetky nože čo najďalej.

Pokojný by vraj nemal byť ani jej manžel Sam Ashgari. V spomínanom dokumente odznela rada, že by si ku nej nemal líhať do spálne v prípade, ak sa v ten deň pohádali. Dostatočným upozornením má byť incident, ktorý mala Spears v minulosti so svojou sestrou.

FOTO Psychické problémy Britney Spears sa odrazili aj na jej tvári. Presvedčite sa v GALÉRII

Jamie Lynn vydala v januári minulého roka knihu, v ktorej popísala jednu nepríjemnú skúsenosť so svojou sestrou. Raz sa pohádali počas posedenia v reštaurácii a spor sa preniesol aj do hotelovej izby. Tam sa s ňou vraj Britney zamkla a ohrozovala ju nožom. Hovorca známej speváčky vtedy túto informáciu dementoval.