Princezná Eugenia z Yorkuäšľň  je údajne druhý raz tehotná. S manželom, manažérom Jackom Brooksbankom (36) sa vraj postarali, aby ich takmer dvojročný synček  August Philip dostal súrodenca. Buckinghamský palác to síce ešte nepotvrdil, ale podľa nemenovaného zdroja blízkeho vnučke kráľovnej Alžbety II. je to len otázka času.  

Naozaj budú mať Eugenia a Jack druhé dieťa?
Zdroj: Profimedia

Viac fotografií v GALÉRII.

Sen o dcérke

Mladšia dcéra princa Anrewa a Sarah Fergusonovej je v súčasnosti na jedenástom mieste v poradí na britský trón. Jej otec bol zbavený vojenských titulov i plnenia kráľovských povinností po afére súvisiacej s milionárom Jeffreyom Epsteinom a bol podozrivý že sa podieľal na zneužívaní maloletých dievčat Princezná, ktorá sa narodila 23. marca 1990, si pred štyrmi rokmi vzala svojho dlhoročného snúbenca Jacka Brocksbanka počas romantickej svadobnej ceremónie na zámku WIndsor. Vo februri 2021 porodila syna Augusta. Spokojná rodinka býva dnes v Ivy Cottage v Kensingtonskom paláci v Londýne.

Princezná Eugenie a Jack Brooksbank sa vzali v roku 2018. Vo februári 2021 sa im narodil syn August Phillip.
Zdroj: Profimedia

Hrdá mama

Zdá sa, že 32-ročná sesternica Williama a Harryho sa aktívne podieľa na charitatívnych činnostiach. V úlohe matky sa našla, jej malý synček je podľa nej „absolútne dokonalé dieťa“. Klebetí sa však, že rodičia dvojročného Augusta Phillipa snívajú o tom, že k bračekovi pribudne sestrička. Nie je vylúčené, že ich sen sa čoskoro stane realitou. Ako informoval portál New Idea, princezná z Yorku a Jack Brooksbank očakávajú druhého potomka. Odvolávajúc sa na zdroje z okruhu manželov servis dodáva, že je len otázkou času, kedy táto správa bude aj verejne potvrdená. V kuloároch sa vraj nehovorí o ničom inom, píše portál. Klebetám nahrávajú aj ostatné fotografie Eugenie z vianočného obdobia a z vychádzky s manželom v Londýne. Princezná bola oblečená do voľného plášťa vraj držala väčšinu času ruku na svojom bruchu a manžel bol k nej nezvyčajne pozorný a starostlivý. Či sa špekulácie ukážu ako pravdivé, to ukáže čas.

Klebety mal potvrdiť voľnejší kabát, ktorý mala na vianočnej kolede Eugenia oblečený, ako aj to, že si brucho neustále zakrývala rukou.
Zdroj: Pool