Príbeh s tragickým koncom sa začal na internete. Mladá Kayleigh vyhľadala na sociálnej sieti Facebook 28 ročného chlapca. Na sociálnej sieti vystupoval pod menom Luke „Fun Times“ Harlow.

Zdroj: Internet

Muž, ktorý vylákal mladú školáčku do svojho bytu. Foto: Internet

Bol zrelý, dokázal jej napísať krásne veci, bol pohľadný, srdečný a rozumný. Mladú školáčku z Británie ihneď zaujal – najmä svojou inakosťou. Udržiavali nepretržitý kontakt viac ako dva týždne. Po pätnástich dňoch od prvej vymenenej správy bolo dievča brutálne znásilnené a zavraždené. Chlapcom, ktorý ju milými slovami zaujal na internete.

Varovanie

Jej rodičia sa s bolestivou stratou vyrovnávajú svojsky. Rozhodli sa bojovať proti tomu, aby sa také niečo ešte niekedy opakovalo. Dali polícii súhlas na to, aby zverejnila video, ktoré za deň od uverejnenia videlo viac ako milión ľudí.

Má varovať pred klamlivým svetom sociálnych sietí, a možno zabrániť ďalším tragickým koncom mladých životov. „Video obsahuje skutočne silný a jasný odkaz, nie len pre tínedžerov, ale aj pre ich rodiny. Verím, že má potenciál udržať mladých ľudí pred nebezpečenstvom, ktoré predstavujú predátori loviaci vo vodách sociálnych sietí,“ vyjadril sa pre britské portáli námestník hlavného komisára Roger Bannister.

Krutá smrť

Po niekoľkých správach plných flirtu a láskyplných slov pozval násilník a vrah mladú dievčinu do svojho bytu v Ibstocku v Leicestershire. Tam ju opil a niekoľkokrát znásilnil. Potom priviedol svojho známeho, záhradníka, ktorý sa rovnako sexuálne ukojil na mladej školáčke. Následne ju aj zavraždil a telo zakopal na pozemku svojho domu.

Zdroj: Internet

Vrah. Stephen Beadman chladnokrvne mladé dievča zavraždil. Foto: Internet

Tesne pred smrťou sa Kayleigh snažila proti útočníkom bojovať tehlami a kameňmi, ktoré mala na pozemku po ruke. Avšak bezvýsledne. Harlow bol hororový fanatik, ktorý sa rozhodol, že svoju fantáziu nadobudnutú z filmov, plne využije. Práve tá sa stala Kayleightinou najväčšou nočnou morou, ktorá ukončila jej život. Harlow bol odsúdený na 12 ročné väzenie a jeho známy, ktorý priamo mladé dievča zavraždil, dostal 35 rokov za mrežami.

Čítajte viac

Písali na Zena.sk