Zdá sa, že obaja si už žijú nové životy, bodaj by aj nie, veď Meghan Marklová (37) a televízny producent Trevor Engelson (42) sú už päť rokov rozvedení.

Správne načasovanie

Zatiaľ, čo Meghan s princom Harrym sú užívajú prvé dni svojho novorodenca Archieho, aj exmanžel vojvodkyne urobil dôležitý krok v rodinnom živote.

V sobotu sa oženil s dietologičkou Tracey, ktorá je dcérou multimilionára a bankára Stanforda Kurlanda. Svadbu mali na pláži Montecito v Kalifornii. Rovnako na pláži si Engelson zobral v roku 2011 po siedmich rokoch randenia Meghan, na Ocho Rios na Jamajke. O 18 mesiacov sa rozvádzali.

Obdobné je i načasovanie životných rozhodnutí exmanželov. Engelson požiadal svoju druhú vyvolenú o ruku po roku randenia len necelé dva týždne po svadbe Meghan s princom Harrym, ktorá sa konala vlani v máji. Samotná svadba prišla menej ako týždeň od narodenia prvého potomka jeho exmanželky. 

Nie kráľovská svadba

Hoci si Engelson zobral bohatú dedičku, svadbu nemali kráľovskú, ostal verný plážovej neformánosti. Podľa zdroja etonline.com bol obrad priamo na pláži. Romantickú atmosféru dopĺňali zlaté svetelné reťaze. Veselica bola zábavná, no ležérna. Pila sa tequila a jedli salsu a guacamole s čipsami.

Exmanžel Meghan Marklovej Trevor Engelson sa oženil s dietologičkou Tracey, ktorá je dcérou multimilionára a bankár Stanforda Kurlanda.
Exmanžel Meghan Marklovej Trevor Engelson sa oženil s dietologičkou Tracey, ktorá je dcérou multimilionára a bankár Stanforda Kurlanda.
Zdroj: Instagram