Americká speváčka a herečka Selena Gomezová (30) sa stala kráľovnou Instagramu. Zaujímavé je, čo tomu predchádzalo. Na sociálnych sieťach začala vlastným životom žiť opätovne prebudená rivalita medzi Selenou a jej sokyňou v láske, americkou modelkou Hailey Bieberovou (26). Pridali sa aj najlepšie kamošky.

Dávna minulosť

Koncom februára zavesila Selena na svoj instagramový profil pomerne pikantnú fotku, ako pije drink v čiernych šatách bez ramienok, ktoré dali vyniknúť jej bujnému poprsiu. Fotku pritom najskôr zmazala. „Toto som už raz vymazala, pretože som si myslela, že je to už možno príliš, ale - no a?!“ povedala si Selena a vyplatilo sa jej to. Po zverejnení záberu prekonala počet 380 miliónov sledovateľov, čím zosadila z trónu doterajšiu kráľovnú Instagramu self-made miliardárku Kylie Jennerovú (25). Samozrejme, nárast fanúšikov nesúvisí len s jednou fotkou. Podpísala sa podeň aj vykopaná vojnová sekera medzi ňou a manželkou jej exfrajera, kanadského speváka Justina Biebera (29) Hailey. Tá má, mimochodom, na Instagrame ani nie päťdesiat miliónov sledovateľov.

FOTO Seleny Gomezovej s bujnejším poprsím v GALÉRII>>

Selena a Justin sa spolu roky schádzali a rozchádzali, aby si spevák len tri mesiace po definitívnom rozpade ich vzťahu v roku 2018 vzal za ženu Hailey. Už vtedy sa fanúšikovia rozdelili na dva tábory - jeden podporoval bývalú, druhý súčasnú Kanaďanovu partnerku. Chvíľu to však vyzeralo, že dámy voči sebe necítia žiadnu nenávisť. Na akcii Academy Museum Gala 2022 si dokonca spravili spoločné fotky, akoby sa po rokoch ignorovania stretli najlepšie kamošky. Dnes sa však nad ich vzťahom zmráka. Teda, aspoň podľa fanúšikov na sociálnych sieťach, ktorí vyrobili internetovú senzáciu mesiaca.

Príliš veľa náhod

Selena začiatkom roka zverejnila na sociálnych sieťach svoje fotky z dovolenky z mexického letoviska Cabo San Lucas. Viacerí komentátori mali nemiestne narážky na jej postavu. Bývalá Disney hviezda neretušuje svoje fotky a snaží sa šíriť myšlienku pozitívneho vnímania vlastného tela, aj s kilami navyše. Všetko by prešlo bez väčšieho rozruchu, keby v rovnakom čase Hailey nezverejnila na TikToku video, na ktorom otvára spolu s kamarátkami Justin Sky-ovou (27) a Kendall Jennerovou (27) ústa do piesne s textom: I am not saying she deserved it, but I am saying Gods timing is always right, čiže Nehovorím, že si to zaslúži, len hovorím, že Božie načasovanie je vždy správne. Po internete sa okamžite začali šíriť špekulácie, či to nebola narážka na Seleninu nadváhu. Hailey onedlho video zmazala s tým, že sa len bavili s kamoškami a nebolo to namierené proti nikomu.

Aj Gomezová reagovala, že je to v poriadku, ale o chvíľu bol opäť oheň na streche. Tentoraz kontroverziu rozprúdila Kylie Jennerová. Selena totiž zverejnila video, kde si robí zo seba žarty, lebo mala malú „nehodu“ s lamináciou obočia. Nato v stories na Instagrame zverejnila Kylie svoju fotku s upraveným obočím s otázkou: „Toto bola nehoda?“ Pridala aj fotku z videočetu s Hailey, kde obom vidno len obočie. Podľa mnohých fanúšikov to nebola náhoda, ale snaha zosmiešniť sokyňu. Kylie napísali tisíce postov, že to už preháňajú. „Nemám nič proti Seleninmu obočiu ani som jej príspevok nevidela,“ napísala. Reagovala na ňu aj samotná Gomezová. „Súhlasím, všetko je to zbytočné. Som Kyliina fanúšička.“

Ale ani tým sa to neskončilo, nasledovala ďalšia „obrovská“ dráma. Na TikToku sa objavilo video staré niekoľko rokov, v ktorom Hailey pri moderovaní talkshow naznačila pri zmienke o novom albume Taylor Swiftovej (33) vracanie. „To ma mrzí, je to moja najlepšia kamarátka a je jednou z najlepších na scéne,“ zastala sa jej Selena. A fanúšikom to stačilo - Hailey a Kylie začali označovať ako mean girls (protivné baby). Tým, ktorí majú problém s bujnejšími krivkami Seleny, zase pripomínajú, že má autoimunitné ochorenie lupus a užíva lieky, ktoré ovplyvňujú hmotnosť. Speváčka sama po Zlatých glóbusoch hejterom odkázala, že si užila sviatky, a preto je trošku plnšia.

Nechutné gesto Hailey Bieberovej si pozrite v GALÉRII>>

Selena vyzvala fanúšikov, aby sa prestali zameriavať na ostatných na sociálnych sieťach, „boli láskavejší a brali ohľad na duševné zdravie druhých“ a dodala, že jej je z toho „ťažko na srdci“.

Ako to nakoniec celé dopadlo? Selena víťazí na celej čiare. Ako sme povedali, fanúšikovia jej na sociálnych sieťach veselo pribúdajú, zatiaľ čo Hailey a Kylie o nich prichádzajú. A presne o to podľa všetkého v tejto „vojne“ ide.

Ktorá je krajšia? FOTO Seleny Gomez a Hailey Bieber v GALÉRII