Pamela Anderson

Ak je niekto expertom v tejto oblasti, tak je to bývalá hviezda Pobrežnej hliadky. Jej domáce sex videá totiž unikli hneď dve! Prvé zachytávalo novomanželov Pamelu a Tommyho Leeho, divokého bubeníka kapely Mötley Crüe, ako si užívajú horúcu svadobnú noc v roku 1995. 

Nahrávku ukradli robotníci, ktorí prerábali dom blond herečky. Tá sa rozhodla video speňažiť a pristúpila na jeho oficiálne vydanie, za čo získala tučný balík peňazí. Ďalší podobný škandál vyrobila o niekoľko rokov neskôr, avšak tentokrát narazila. Video, na ktorom si užíva so spevákom Bretom Michaelsom, už taký záujem nevyvolalo.

Colin Farrell

Írsky búrlivák sa v roku zaplietol s modelkou Nicole Narain. Spoločné radovánky si nakrúcali, z čoho vzniklo 14-minútové video. Po pár rokoch záznam ich intímnych chvíľ niekto uverejnil a škandál bol na svete. Dvojica sa vzájomne obviňovala, ale obaja bývalí milenci svoj podiel na zverejnení videa popreli. Modelka Nicole pre tento škandál prišla o prácu, herec Colin zas vyhlásil, že už by nikdy domáce sex video nenatočil.

FOTO k téme v GALÉRII.

Paris Hilton

Sexuálne nahrávky bohatej dedičky unikli v roku 2003, vášni sa na nich oddávala s vtedajším priateľom, pokrovým hráčom Rickom Solomonom. K incidentu sa vyjadrila až o pár rokov neskôr tvrdiac, že bola k natáčaniu donútená a hlboko to ľutuje. Paris sa súdila nielen s distribučnou spoločnosťou, ale aj s expriateľom Rickom, ktorý mal video sám zverejniť. Skončilo to mimosúdnym vyrovnaním, dedička peniaze venovala charite.

Ktoré ďalšie hviezdy museli riešiť škandál s uniknutými nahrávkami? Čítajte na nasledujúcej strane.>>>