Ono to len tak jednoducho vyzerá, no každý prešľap vedľa, môže spustiť lavínu kritiky. Členovia britskej kráľovskej rodiny sú pod drobnohľadom verejnosti každý deň. Nehovoriac o významných príležitostiach, kedy z nich nikto nespustí oči. Neustále sa hodnotí ich make-up, účes, garderóba, správanie, mimika a každý jeden krok, ktorí urobia.

Všetci čakajú, na okamih, kedy niekto z nich urobí krok vedľa a na svete bude nová senzácia. Dokonalým príkladom bol „pozdrav“ princeznej Charlotte, kedy namiesto zamávanie, vyplazila jazyk. Aby sa niečomu takému vyvarovali, najmä dámy musia dodržiavať určité pravidlá. Prinášame vám deväť kozmetických „alma máter“ pre členky kráľovskej rodiny, ktoré nesmú porušiť!

Dokázali by ste byť členkov britskej kráľovskej rodiny?

1. Menej je viac

Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: Profimedia.sk

Zamyslite sa. Videli ste niekedy Kate, kráľovnú Alžbetu alebo Meghan, od kedy patrí ku kráľovskej rodine, s výrazným rúžom na perách? Nosenie pestrofarebných rúžov je výslovne zakázané. Používať môžu napríklad ružovú farbu, telovú, transparentnú. Treba sa však na to pozerať aj z druhej strany. Nikdy ich nikto neprichytí, že majú zafarbené zuby.