Sexuálne hrádky zahraničného páru dopadli fatálne.

O tretej nad ránom počuli hostia z vedľajšej izby, kde bola ubytovaná Anna Florence Reedová (22) a jej nemecký priateľ krik. Hotelová služba spolu so záchranármi, neverili vlastným očiam.

Na zemi v kúpeľni

Hostia z vedľajšej izby nahlásili na recepcii, že počas noci počuli výkriky z izby 501. Pracovníčka hotela okamžite zavolala lekársku pomoc. 22-ročné dievča našli o siedmej hodine ráno na zemi v kúpeľni.  Po tom, ako objavili jej telo, začali ženu okamžite oživovať. Žiaľ, záchranárom sa to nepodarilo a vyhlásili ju za mŕtvu. „Pokúsili sa ju oživiť, no nechytala sa. Už bola mŕtva,“ povedala recepčná hotela. Jej priateľa Marca Schatzle (29) okamžite zadržali a obvinili z úmyselného zabitia.

Anna a Marc
Anna a Marc
Zdroj: Facebook

Posledný sex

Pár sa ubytoval v luxusnom hoteli La Palma au Lac v Locarne na niekoľko dní. Zarezervovali si prepychový apartmán na najvyššom poschodí. To však Anna netušila, že z romantického výletu sa stanú jej posledné dni životA. Po dôkladnom vyšetrovaní bola zistená príčina smrtI - udusenie. „29-ročný Nemec bol zatknutý a odvedený na miestnu prokuratúru,“ informovala švajčiarska polícia podľa Daily Mail.

Marc bol v Zürichu známy. „Poznal som ho, ale len ako zákazníka. Viem, že nie je zo Švajčiarska, ale z Nemecka. Spoznal som ho najmä kvôli jeho tetovaniu, ktoré má na hlave,“ povedal holič, ktorý pracuje v neďalekom Barbershope. Marc má nad svojim ľavým obočím tetovanie, ktoré v preklade znamená: bojovník.

Mladá pár
Mladá pár
Zdroj: Facebook