Kate Mossová právom patrí medzi najlepšie modelky, svoj vrchol kariéry zažila v 90. rokoch. Na svojom konte má nespočetné množstvo módnych prehliadok, tituliek v najprestížnejších magazínoch i reklamných kampaní tých najluxusnejších značiek. Dokazuje, že ženy nestarnú, pretože hoci má už 47 rokov, stále je krásna a žiadaná. Na päty jej však šliape jej nástupkyňa, dcérka Lila Grace, ktorá sa predstavila na Týždni módy v Paríži.

Lila Grace zdedila po mame krásu, super postavu i šarm.
Lila Grace zdedila po mame krásu, super postavu i šarm.
Zdroj: Internet

Žiadaná 

O dcéru Kate Mossovej sa predstavitelia módnej branže zaujímajú už niekoľko rokov. Svoje prvé skúsenosti zbierala už ako 16-ročná, momentálne má svojom konte kontrakt so značkou Marc Jacobs Beauty, s mamou sa pravidelne zúčastňuje na prehliadkach a profesionálne ju zastrešuje agentúra, ktorá patrí jej vlastnej mame. Lilu Grace Mossovu-Hackovú médiá, pochopiteľne, porovnávajú so slávnou mamou. Je medzi nimi neodškriepiteľná podoba – dcéra supermodelky má rovnako štíhlu a drobnú postavu, dlhé blond vlasy a jemné rysy tváre.

Svet reflektorov nie je pre Lilu Grace neznámy.
Svet reflektorov nie je pre Lilu Grace neznámy.
Zdroj: Internet

Výčitky

Nie všetci však prijímajú nástupkyňu Kate s nadšením. Mnohí mladej Lile vyčítajú, že je obyčajné „drevo“, že nemá žiadne schopnosti a že zmluvy získala len po protekcii vďaka známej matke. Nemajú však žiadny dôvod spochybňovať jej úspech. Samozrejme, známe priezvisko a kontakty rodičov jej možno pomáhajú otvoriť dvere, ale potom sa musí spoľahnúť už len sama na seba a ukázať svoj talent, všetko čo v nej je, inak sa žiadny triumf konať nebude a nádejná adeptka na novú módnu ikonu odíde s dlhým nosom. Ak sa jej však podarí presvedčiť všetkých módnych guru, že „na to má“, vyzerá to tak, že na mólach budú žiariť obe. Mama Kate rozhodne nepatrí do starého železa, veď vyzerá skôr ako sestra svojej dcéry. Dosiahne Grace rovnaký úspech? Pani Mossová jej určite udelila dobré rady, ako byť pred objektívom suverénne.  Veď nakoniec, posúďte sami v nasledujúcom videu.

Viac fotografií krásnej mamy s dcérou si môžete pozrieť v GALÉRII.