Shiloh Jolie-Pitt sa od mala obliekala do chlapčenského oblečenia, nosila krátke vlasy a ešte donedávna sa dávala oslovovať John. Dnes má Shiloh už 16 rokov, lásku našla v tanci a na červenom koberci sa po boku slávnej mamy objavila v elegantných šatách. V uliciach by ste ju však spoznali len ťažko. Shiloh totiž pôsobí nenápadne, snaží sa nepútať pozornosť a väčšinou si oblieka voľné mikiny a tepláky. Pozornosť fotografov však zaujala pred pár dňami, keď nastupovala do úplne nového luxusného autíčka.

Čas plynie rýchlo a ak si stále myslíte, že Shiloh Jolie-Pitt je stále to malé dievčatko so strojčekom na zuby a chlapčenským strihom, ste na omyle. Roztomilé dievčatko má dnes už 16 rokov a je už takmer dospelé. A keďže už nie je potrebné, aby ju mama Angelina vodila za ruku, Shiloh si pred pár dňami vyrazila na nákupy sama. Tínedžerka, ktorú zvyčajne vídať na premiérach v sprievode svojej matky alebo súrodencov, sa zrejme rozhodla podniknúť tento výlet sama.

Napriek slnečnému dňu mala oblečenú čiernu mikinu s kapucňou a čierne tepláky, a tvár si zakrývala čiernou maskou, aby nepútala pozornosť fotografov. To jej však, bohužiaľ, nevyšlo a na internete sa objavili jej nové fotografie. Z obchodu zamierila 16-ročná Shiloh na parkovisko, kde nastúpila do luxusného čierneho Audi a vyštartovala domov.

Angeline robil spoločnosť syn

Zatiaľ čo si Shiloh užívala nákupy osamote, podarilo sa fotografom nasnímať aj jej matku Angelinu Jolie. Tá si najskôr užila nákupy v Los Angeles po boku svojho syna Paxa a neskôr sa vybrala na večeru. Hoci sa v súvislosti s herečkou posledné roky hovorí hlavne o poruche príjmu potravy a psychických problémoch po rozvode s Bradom Pittom, Angelina pôsobila na nových záberoch spokojne, jej pleť žiarila a na lícach mala červeň.

FOTKY nájdete v GALÉRII

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ