Tínedžerka nedávno vyhlásila, že pri mame to už nevie vydržať a sťahuje sa k Bradovej „bývalke“ Jennifer Anistonovej. Nie je tajomstvom, že si s exmanželkou svojho otca dobre rozumie. Stále však dúfa, že sa rodičia k sebe vrátia. Rozhodla sa pre dramatický krok.

Dcéra Angeliny Joliovej dala svojim rodičom zvláštnu podmienku.
Dcéra Angeliny Joliovej dala svojim rodičom zvláštnu podmienku.
Zdroj: Internet

Ultimátum

Brad a Angelina sú rozvedení od mája minulého roka, ale bol to bolestný a dlhoročný proces. Hádali sa najmä kvôli opatere šiestich detí, troch biologických a troch adoptovaných. Ich odlúčenie najhoršie znáša 14-ročná Shiloh. O to viac, že má problém sama so sebou. Vo svojom tele sa necíti dobre, chce sa zmeniť na chlapca, necháva sa oslovovať mužským menom, minulý rok začala už hormonálnu terapiu a je rozhodnutá zmeniť pohlavie, keď dospeje. Lenže možno svoje rozhodnutie prehodnotí. Podmienku má jednu, a tú rozhodne vyslovila pred rodičmi. Zostane dievčaťom, ak urobia jedno jediné.

 

Vrátia sa k sebe?

Rodičia nie sú nadšení, že sa Shiloh chce stať chlapcom, ale rešpektujú to. „Najdôležitejšie je to, aby bola šťastná,“povedala v tejto súvislosti jej mama. Dcéra je však ochotná pohlavie nezmeniť, ak sa Brad a Angelina opäť dajú dokopy. Herečka je vraj tejto myšlienke naklonená. Vraj by chcela, aby sa exmanžel vrátil a tiež by chcela, aby dcéra zostala dievčaťom.

A aká princeznička to bola! TU si pozrite, ako sa menila Shiloh>>

Zareagujú na dramatický apel svojej dcéry k jej spokojnosti? Ťažko povedať, keďže obaja riešia aj svoj súkromný život nezávisle. Brad už istý čas tvorí pár s 27-ročnou nemeckou modelkou Nicole Poturalskiovou. Angelinu v poslednom čase spájali s niekoľkými známymi mužmi – Bradley Cooperom, Colinom Farrellom či Keanu Reevsom, v súčasnosti je údajne „zaláskovaná“ do jedného zo svojich ochrankárov. Takže momentálne všetko poukazuje na to, že bývalí manželia sa k sebe vrátiť neplánujú. Ale ktovie, možno sa kvôli dcére rozhodnú na svojom vzťahu popracovať.

Brad Pitt a Angelina Joliová sú rozvedení vyše roka. Vrátia sa kvôli dcére k sebe?
Brad Pitt a Angelina Joliová sú rozvedení vyše roka. Vrátia sa kvôli dcére k sebe?
Zdroj: Internet

Viac obrázkov si môžete pozrieť v GALÉRII.