"Všetko najlepšie k 18. narodeninám, Coco! Som taká hrdá, že som tvoja mama. Si odvážna, múdra, chytrá, zábavná, jedinečná a krásna s tým najväčším srdcom," napísala herečka. "Už sa neviem dočkať, čo bude ďalej. Milujem ťa." Coco blahoželalo aj mnoho maminých slávnych priateľov, ako Kate Hudson či oscarová herečka Octavia Spencer.

FOTO HEREČKINEJ DCÉRY NÁJDETE V GALÉRII

Seriálová Monica má Coco s hercom Davidom Arquettom (50), za ktorého bola vydatá v rokoch 1999 až 2013. Počas vystúpenia v relácii Jimmy Kimmel Live! sa podelila o to, že Coco nie je typ, ktorý by sa nechal ohúriť hviezdami, ktoré navštívili ich dom. "Na toto dievča nemôžem urobiť dojem. Jednoducho nemôžem," cituje herečku People. "Keď mala asi 4 roky, prišiel Zac Efron a [James] Marsden a ona sa doslova zľakla a povedala: 'Chcem ísť domov! A ja na to: 'Ty si doma.' Jednoducho to nezvládla. Ale teraz je to už jedno."

Cox - ktorá často zdieľa hudobné videá so svojou dcérou na sociálnych sieťach - dodala, že Coco dokonca neprekáža ani to, že sa u nej doma pravidelne zdržiava Ed Sheeran. "Povedala som jej: Chceš si dnes večer zaspievať s Edom? A ona na to: 'Mmm, nie. Takže ju naozaj podplácam, aby so mnou niečo robila."

Zdroj: Život