Americký spevák Lionel Richie (73) vydával svoju najmladšiu dcéru, modelku Sofiu (24). V luxusnom hoteli Cap-Eden-Roc v Antibes na juhu Francúzska povedala áno britskému hudobnému manažérovi Elliotovi Graingeovi (30). „Som taká nadšená, že si beriem Elliota. Viem, znie to gýčovo, ale je to muž mojich snov,“ povedala nevesta. Ženích je synom riaditeľa Universal Music Group Luciana (63), ktorý často spolupracoval s Lionelom Richiem. Hoci je otec nevesty už "dôchodca", akoby ani nestarol, veď pozrite v GALÉRII. Aktuálne porotcuje v šou American Idol.

Na svadbe nechýbali ani celebritní hostia ako sestry Hiltonové či herečka Cameron Diazová. Nevesta mala na sebe svadobné šaty z dielne Chanel. „Vždy som mala víziu veľkých princeznovských šiat, ale čím som bola staršia, uvedomovala som si, že chcem niečo jednoduchšie. Aj keď jednoduché zrejme nie je to správne slovo, pretože moje šaty rozhodne nie sú jednoduché,“ citoval Sofiu Vogue. Nevesta na svadobnom outfite úzko spolupracovala s kreatívnou riaditeľkou Chanel Virginie Viardovou.

Dcéra slávneho otca vystriedala dokopy troje bielych šiat, všetky od Chanela. Na predsvadobnej večeri mala oblečenú dlhú róbu s dlhými rukávmi posiatu korálikmi. Opísala ju ako „umelecké dielo“. Na svadobnú párty zvolila model, v ktorom by sa jej dobre tancovalo. Išlo o jej „dievčenský sen“ - biele minišaty, ktoré mala na sebe počas prehliadky v roku 1993 modelka Claudia Schiffer.

Sofiu Richie v svadobných si pozrite v GALÉRII

Anketa
Ktoré šaty Sofie Richie pri príležitosti jej svadby sa vám páčili najviac?