John Travolta priznal že s herečkou mal výnimočný vzťah. Patrick Swayze to potvrdiť nemohol, keďže Kirstie to prezradila  v roku 2012, tri roky po jeho smrti. Filmová Mollie, slobodná mama „hovoriaceho bábätka“, opustila svet v noci na 6 decembra vo veku 71 rokov.

Kirstie Alleyová a John Travolta po rokoch od premiéry filmu Pozri, kto to hovorí.
Zdroj: Matt Winkelmeyer

Dobrý štart

V mladosti oslňovala krásou. Žiaľ, neuniesla ani krásu ani slávu. Dvakrát sa vydala, vždy to skončilo rozvodom. Nešťastné lásky je priniesli len depresie, nadbytočné kilogramy, závislosť od drog a plastických operácií. Nevedela sa zmieriť ani so stratou mamy, ktorú zrazila opitá šoférka.

          Na strednej škole bola roztlieskavačkou, hrala v školských prestaveniach, a potom napodiv začala študovať poľnohospodárstvo na univerzite v Kansase, kvôli blícovaniu ju vyhodili. Snažila sa dostať k filmu, medzitým pracovala ako čašníčka, bytová dizajnérka a dokonca vstúpila k scientológom.  

Kirstie oslňovala svojou krásou.
Zdroj: Profimedia

Viac fotiek premien Kristie si pozrite v GALÉRII.

Kľukatá cesta

Je cesta k sláve bola kľukatá, ale podarilo sa. Po menších úlohách bez ohlasu sa stala populárnou v seriáli Sever proti Juhu (1985). No a skutočnú slávu získala po boku Johna Travoltu vo filme Pozri, kto to hovorí (1989). Žiaľ, dve pokračovania ani ďalšie úlohy neboli ani oslnivé, ani uspokojivé, ani úspešné. Keď bojovala s jo-jo efektom a svojou váhou, na zaujímavé úlohy s ňou už nikto nerátal, stala sa len maskotom reality šou a paparazzov.  

Kirstey Alleyová dlhé roky bojovala s jo-jo efektom.
Zdroj: Stuart C. Wilson

Búrlivé súkromie

Kirstie sa prvý raz vydala ako 19-ročná za spolužiaka Robrta Alleyho. Rozvod nasledoval po siedmich rokoch. Zobralo ju to, začala brať drogy a mala množstvo nezáväzných románikov. Druhý raz sa vydala v 1983, s manželom hercom Parkerom Stevensonom si aj zahrali v Severe proti Juhu, adoptovali si dve deti. Pri natáčaní seriálu si dokonca „takmer“ začala s Patrickom Swayzem. Údajne boli do seba šialene zaľúbení, ale tak naozaj sa nikdy nezblížili. Patrick bol podľa Kirstie svojej žene notoricky neverný, navyše bol vtedy závislý od alkoholu, na pľac zvykol prísť opitý a dochádzalo k nepríjemným incidentom. Úplne iná atmosfora vraj zas panovala na pľaci sitcomu Na zdravie (1982). Seriálový partner Kirstie Ted Danson ohľadom natáčania raz prezradil, že medzi nimi „lietali iskry“.

Patrick Swayze a Kirstie Alleyová v minisérii Sever proti Juhu z roku 1985. do Swayzeho.
Zdroj: Getty Images

Priatelia

Keď sa po 14 rokoch manželstvo so Stevensonom rozpadlo, herečka sa zasnúbila s kolegom jamerom WIlderom Ku svadbe nikdy nedošlo a na rozchod Kirstie reagovala depresiou a priberaním.

          Pred štyrmi rokmi herečka priznala, že na pľace série Pozri, kto to hovorí, si „takmer“ začala s Johnom Travoltom. On to nepotvrdil, potvrdil však, že sa pri nakrúcaní veľmi spriatelili a roky mali mimoriadny vzťah. Práve Travolta bol jeden z prvých, kto na sociálnej sieti reagoval na smrť herečky veľmi emotívnym statusom.

Kirstie Alleyová a John Travolta v snímke Pozri, kto to hovorí spred vyše tridsiatich rokov.
Zdroj: Profimedia