Je jednou z najkrajších a najinteligentnejších herečiek. Zdalo by sa, že predstavuje všetko po čom by muž mal túžiť, no ten jej ju podľa všetkého i tak podviedol. Učarovať mu mala mladá Francúzska.

Manželská kríza

Izraelsko-americkú herečku Natalie Portman (41) trápia manželské problémy. Podľa francúzskeho časopisu Voici mal herečke jej manžel, francúzsky tanečník a choreograf Benjamin Millepied (45), zahnúť. „Trvalo to krátko a je po všetkom,“ tvrdí zdroj magazínu People. Aférku mal mať s mladou francúzskou eko aktivistkou Camille Étienne (25), ktorá je vo svojej domovine populárna. Camille sa kamaráti so švédskou environmentálnou aktivistkou Gretou Thunberg (20). Camille natočila niekoľko krátky filmov o životnom prostredí a napísala aj knihu.

FOTO mladej milenky Millepieda Camille v GALÉRII

Magazín zverejnil zábery, ako Millepiede a Camille vchádzajú samostatne do jeho kancelárie. Vyšli po takmer dvoch hodinách. Vzťah sa mal rozvíjať, zatiaľ čo Natalie filmovala.

Podľa zdroja Millepied vie, že urobil obrovskú chybu a „robí všetko, čo môže aby mu Natalie odpustila a udržal rodiny pokope“. Natalie si súkromie prísne stráži a nemieni situáciu rozpitvávať cez médiá. „Jej najväčšiu prioritou je ochrániť svoje deti.“

O manželovom pomere s mladou klimatickou aktivistkou sa Natalie vraj dozvedela v marci. Ani jedna zo strán situáciu nekomentuje, no Natalie sa s manželom zatiaľ nerozišla, podľa zdroja zostávajú spolu. Manželia mali pritom krízu už vlani, keď mali žiť oddelene.

Učil ju tancovať

Pár sa zoznámil pri nakrúcaní filmu Čierna labuť (2010). Natalie získala za rolu baletky Oscara. Tancovať ju učil Millepied. Padli si do oka. Millepied mal dlhodobý vzťah s tanečnicou Isabellou Byolston. „Učil ma tancovať ako v jednom z tých romantických príbehov. Bolo to vzrušujúce a zábavné,“ povedala o zoznámení sa s partnerom Natalie pre SiriusXM v roku 2018. Zakrátko sa im narodil syn Aleph, ktorý oslávi tento mesiac 12 rokov. K nemu pribudla aj dcéra Amalia (6). Vlani manželia oslávili desiate výročie sobáša. Natalie na Instagram vtedy napísala: „Desať rokov a je to stále lepšie.“

Natalie podporila manžela vlani v septembri na červenom koberci na festivale v Toronte na premiére filmu Carmen, ktorý režíroval. Keď prišiel film v apríli do kín, na premiéru ale už išiel sám. Sama bola herečka aj na premiére svojho dokumentu HBO Angel City v Los Angeles a nedávno aj na filmovom festivale v Cannes pri uvedení filmu May December.

FOTO Natalie Portman s manželom v GALÉRII