Je to chlapec! Vojvodkyňa Kate porodila v súkromnom krídle nemocnice St. Mary´s Hospital v Londýne tretie dieťa. Do nemocnice ju prijali pred 6.00 hodinou rannou. Minútu po obede nášho času (minútu po 11:00 tamojšieho času) porodila chlapčeka s váhou 3,8 kilogramov. Pôrod trval cca päť hodín.

V rodine Middletonovcov to nie je jediná radostná správa. Tehotenstvo totiž len deň predtým, ako Kate prijali v nemocnici, oznámila jej mladšia sestra.

Šťastná vojvodkyňa so svojím synčekom.
Šťastná vojvodkyňa so svojím synčekom.
Zdroj: Twitter/JanetETennessee

Škandál v rodine

Zatiaľ, čo Kate (36) je trojnásobnou mamou, v prípade Pippy (34) ide o jej prvé tehotenstvo. Má byť na konci prvého trimestra. Práve staršej sestre mala radostnú správu oznámiť Pippa hneď po manželovi, Jamesovi Matthewsovi (42). Toho si Pippa zobrala vlani v máji. Kate nemohla byť, podľa Daily Mail, viac potešená.

Správa o Pippinom tehotenstve prišla pár týždňov po škandále v rodine. Jej svokor, David Matthews (74) totiž čelí obvineniam z dvoch sexuálnych útokov, ktoré sa mali stať v rokoch 1998 a 1999. Všetko popiera.

James Matthews a Pippa Middletonová: Brali sa vlani v máji.
James Matthews a Pippa Middletonová: Brali sa vlani v máji.
Zdroj: Max Mumby/Indigo

Tehotné sestry

Radosti a starosti požehnaného stavu spolu zdieľajú napríklad aj sestry Sklenaříkové. Topmodelka Adriana (46) čaká koncom júla dievčatko. Dva mesiace pred ňou má podľa francúzského časopisu Gala porodiť jej mladšia sestra Natália (41), ktorá v Paríži pracuje ako advokátka.