Princ Harry a vojvodkyňa zo Sussexu sa rozhodli, že na živobytie si budú zarábať sami. Ako si budú zarábať, je stále otázne, avšak problém s tým mať rozhodne nebudú.

Meghan Markle a princ Harry by mali mať momentálne majetok vo výške 45 miliónov dolárov. Experti odhadujú, že pár by si ho mohol navýšiť prostredníctvom televíznych programov, knihami či značkovým oblečením.

Ich zárobková sila, či už ako jednotlivcov alebo páru, je neobmedzená a možnosti majú na každú stranu. Podľa odborníkov na sociálne médiá mladý pár urobí najlepšie, ak bude nasledovať Baracka a Michelle Obamových.

Čo by im teda koľko vynieslo? >>

Knihy

Ak sa princ Harry a Meghan rozhodnú písať o svojom živote, pravdepodobne odštartujú vojnu medzi vydavateľstvami. Fanúšikovia by si určite radi prečítali o ich odlišných detstvách a o tom, ako sa ich životy spojili. Ľudia sa neustále dožadujú podrobných informácií o ich vzťahu.

Rovnako podnikajú aj Obamovci. V roku 2017 vydali spoločnú knihu, na ktorej zarobili približne 65 miliónov dolárov. Rok pred tým vydala autobiografiu Michelle. Len v prvom týždni sa predalo 1,4 milióna kópií a v roku 2018 sa stala najpredávanejšou v USA.

Vojvodkyňa Meghan, princ Harry
Vojvodkyňa Meghan, princ Harry
Zdroj: Profimedia.sk