Diváci voľnému pokračovaniu kultového seriálu vyčítali, že je až priveľmi korektný a niektoré postavy vykresľuje trochu nevhodným spôsobom. Taktiež boli nešťastní z toho, že zo slávnej štvorice Newyorčaniek zmizla charizmatická Samantha, ktorá bola pre mnohých najobľúbenejšou postavou. Jej štipľavý humor dodával Sexu v meste to pravé korenie na uvoľnenie a práve to v Ako to bolo ďalej veľmi chýbalo.

FOTO z druhej série Ako to bolo ďalej nájdete v GALÉRII

Hlavným dôvodom neúčasti Kim Cattrall na natáčaní boli jej údajne zlé vzťahy so Sarah Jessicou Parker. Táto informácia vyšla na verejnosť až niekoľko rokov po natočení druhého celovečerného filmu. Rovnako ako fanúšikovia, bola veľmi prekvapená aj predstaviteľka Carrie, ktorá si až do tohto momentu myslela, že sú všetky štyri herečky v súkromí dobrými kamarátkami. Všetko vyvrcholilo tým, že sa seriálová Samantha odmietla podieľať na pokračovaní tohto hitu a v nových častiach ju len symbolicky spomínajú v niekoľkých replikách.

Teraz však pre fanúšikov obľúbenej čertice prichádza veľmi potešujúca správa. Denníku New York Post sa podarilo zistiť od jedného človeka, ktorý sa podieľal na natáčaní druhej série Ako to bolo ďalej, že sa na pľaci objavila aj Kim Cattrall. V nových častiach sa má ukázať len na veľmi krátky čas.

Tvorcovia to udržali v tajnosti až do poslednej chvíle. Herečka prišla na svojom SUV a nebola dokonca ani na zozname účastníkov toho natáčacieho dňa. Jej scénku mali pripravovať už v marci a až krátko pred júnovou premiérou sa na verejnosť dostali tieto prekvapivé správy. Informáciu už potvrdili aj na oficiálnom Instagrame seriálu, kde zdieľali storyčko so spomínaným článkom a slovami, že sa najväčšie tajomstvo dostalo von.

Spomínaný zdroj podľa novinárov uviedol, že všetci boli z jej príchodu šokovaní a domnievajú sa, že by po tomto náznaku mohla byť súčasťou tretej série, ktorú ešte len plánujú natáčať.

„Povedala, že to nikdy neurobí! Povedala, že sa už nikdy nevráti! Skutočnosť, že to držia v takej tichosti, hovorí, že existuje nejaký náznak, že by sa mohla vrátiť – nie túto sezónu, ale je to určite napínavosť, ktorá prinúti ľudí vrátiť sa aj na tretiu sezónu,“ prezradil tento človek.

FOTO Pozrite si, ako bude vyzerať druhá séria Ako to bolo ďalej v GALÉRII

Prvé časti pokračovania seriálu Ako to bolo ďalej budú zverejnené na streamovacej službe HBO od 22. júna. Zatiaľ nie je jasné, kedy presne sa Kim Cattrall na chvíľku objaví pred kamerami. Fanúšikovia tak budú s nadšením očakávať každý ďalší nový diel.