Anglický spevák Labrinth (34) vie skutočne prekvapiť. Počas prvého víkendu festivalu Coachella v Kalifornii si na svoje vystúpenie pozval prekvapujúcu hostku, americkú speváčku Billie Eilish (21), s ktorou zaspievali spoločnú pieseň „Never Felt So Alone“. Fanúšikovia boli nadšení, to ešte netušili, čo si pre nich pripraví talentovaný hudobník ďalší víkend.

Opäť nechýbali prekvapenia v podobe hostí. Po jeho boku sa objavila austrálska speváčka Sia (47), aby spolu predviedli napríklad pieseň Thunderclouds so spoločnej spolupráce LSD (Labrinth-Sia-Diplo). Ešte pred Siou priviedol Labrinth na pódiu inú hviezdu. Čo sa dialo, keď vystúpila na pódium, sa ťažko opisuje, treba si to pozrieť vo videu. Keď sa zjavila pred fanúšikmi americká herečka, speváčka, tanečnica a modelka Zendaya (26), dav doslova zošalel. Nečudo, išlo o jej prvé živé vystúpenie po siedmich rokoch.

Zaspievali spolu hity zo soundtracku k úspešnému seriálu HBO Euphoria „I´m Tired“ a „All for Us“, ktoré spolu zložili, prvá bola nominovaná na Emmy, druhá Emmy získala. „Nedokážem dostatočne vyjadriť svoju vďačnosť za túto magickú noc,“ napísala Zendaya v príbehu na Instagrame po vystúpení. „Ďakujem môjmu bratovi [Labrinthovi] za to, že ma pozval a dal mi ten najkrajší bezpečný priestor, aby som mohla byť opäť na pódiu. A ten dav...wow...moje srdce je také naplnené. Nemôžem dostatočne poďakovať za lásku, ktorú som dostala. Všetka moja nervozita sa rozplynula. Som tak vďačná.“

Takto to počula ona

Zendaya natočila fanúšikom po vystúpení aj krátke video o svojich dojmoch. „Chcem vám ešte raz poďakovať, nikdy som v živote nepočula taký krik. Hneď ako som vyšla na pódium, nepočula som nič okrem vás. Ďakujem vám všetkým, že ste ma opäť privítali na pódiu s otvorenou náručou.“ Ako povedala, nevedela, čo sa stalo, ako spievala, ale poriadne si to užila. Aby si fanúšikovia vedeli predstaviť, ten hluk, Zendaya zdieľala aj video, ako ho zachytil jej mikrofón. „Ďakujem, že ste spolu spievali, bol to jeden z mála spôsobov, ako som vedela, čo spievam,“ pousmiala sa šťastne.

Niekdajšia hviezdička Disney Channel vydala rovnomenný debutový album pred desiatimi rokmi. Ako píše Rolling Stone, posledný koncert mala v roku 2015. Odvtedy sa sústreďuje na svoju hereckú kariéru, čo sa jej aj vypláca. Zahrala si vo filmovej sérii Spider-Man s britským hercom Tomom Hollandom (26), s ktorým tvoria pár aj v reálnom živote. Vidieť ste ju mohli aj vo filmoch Najväčší showman či sci-fi Duna, ktorého druhý diel bude mať premiéru tento rok. Za rolu narkomanky, tínedžerky Rue, v seriáli Euphoria získala dvakrát cenu Emmy. Keď dostala príležitosť podieľať sa aj hudbe k seriálu, napísala na Twitter: „Je to nejaký čas, čo som z viacerých dôvodov odišla zo sveta hudby, ale stále ju milujem, takže láskavosť a podpora, ktorej sa mi teraz dostalo, malé ponorenie sa do hudby pre mňa znamená celý svet.“

Premena módnej ikony

Zendaya je známa aj ako módna ikona. Na rôznych podujatiach nosí tie najkrajšie róby svetoznámych módnych domov. Na vystúpenie počas festivalu Coachella však zvolila úplne iný outfit. Ako si všimol Cosmopolitan, uhladený štýl vymenila za ružové babydoll šaty s volánovou krátkou sukňou a živôtikom s čipkovaným lemom, pričom šaty mala oblečené na bielom tielku. Dlhé kadere mala rozpustené. Outfit doplnila kruhovými náušnicami a čiernymi šnurovacími čižmami značky Christian Louboutin, ktoré jej siahali nad stehná. Čižmami tak podľa webu Who What Wear utlmila „sladkosť“ volánových minišiat. Tie boli trendy začiatkom storočia a opäť sa vracajú do módy. Zendaya tak ukázala nový „párty look“.

Anketa
Páčil sa vám outfit Zendayi počas vystúpenia na festivale Coachella?

FOTO Zendayi v najkrajších róbach aj párty looku v GALÉRII