Zasnúbili sa už síce pred mesiacom, ale až teraz to prasklo. Fešný brat vojvodkyne Kate James Middleton (32) sa bude ženiť. Pokľakol pred svoju francúzsku priateľku Alizee Thevenet (29).  A tá, ako píše James v zásnubnom statuse, „povedala OUI“. Na priloženej fotografii vidno na ruke snúbenice poriadny zafírový šuter, podobný, aký dal princ William Kate v roku 2010 a ktorý je dedičstvom po Williamovej matke lady Diane. James je najmladší z trojice súrodencov Middletonovcov po Kate (37) a Pippe (36). Začiatkom roka 2018 James ukončil 5-ročný vzťah s miestnou hviezdičkou Donnou Air.

James pokračuje v rodinnom „párty“ biznise, prevádzkuje totiž firmu Boomf, ktorá vám predá všetko, čo potrebujete na poriadnu narodeninovú žúrku. Alizee je finančnou analytičkou v Londýne, kam sa presťahovala pred šiestimi rokmi. Alizee v Británii vyštudovala investície a financie.

Zoznámenie ako z romantického filmu

Podľa človeka z okolia páru, Alizee nevedela, kto je James. Ako prezradil pre Daily Mail, začali spolu konverzovať potom, čo sa stretli v klube South Kensington, keď sa Alizee najkôr prihovorila Jamesovmu psovi – kokeršpanielke Elle. „Potom, čo sa Alizee vrátila k svojmu stolu, požiadal James čašníka, aby jej odovzdal odkaz, v ktorom hovorí: Toto normálne nikdy nerobievam, ale nešla by si so mnou na drink?“ A išla.

„Naše tajomstvo je vonku, ale nemôžeme byť šťastnejší, keď sa s vami delíme o túto novinku,“napísal James teraz ohľadne zásnub.  

FOTO Jamesa Middletona a jeho priateľky v GALÉRII, v ktorej môžete porovnať aj zásnubné prstene >>