Kariéra amerického herca Armieho Hammera (34) sa rúti do priepasti. Pod oblekom džentlmena z obľúbeného filmu Krycie meno U.N.C.L.E. sa totiž podľa slov jeho mileniek skrýva kanibal. Z anonymného instagramového účtu sa šíria útržky z údajných konverzácií hollywoodskeho idolu a jeho mileniek. A je to veru drsnejšie čítanie ako Päťdesiat odtieňov sivej. „Som vzrušený. Predstavujem si, ako držím tvoje srdce a kontrolujem, ako bije. Som stopercentný kanibal. Chcem ťa zjesť. Je desivé si to priznať. Raz som vyrezal srdce živému zvieraťu a ešte teplé som ho zjedol,“ znie vraj jedna zo správ.

Pošli mi prst

Hammer v správach údajne opisoval svoje sexuálne túžby „okorenené“ o sado-maso techniky a fantazírovanie o znásilňovaní. „Odrež si jeden prst na nohe. Pošli mi ho, budem ho nosiť stále pri sebe a tak budem mať aspoň časť z teba vo svojej moci,“ znela jedna z jeho požiadaviek na neznámu milenku.

Zvrhlé správy vraj Hammer posielal milenkám v čase, keď bol ešte ženatý s televíznou osobnosťou Elizabeth Chambersovou (38), s ktorou majú dve deti. „Vedela som, že môj manžel mi je neverný. Ale teraz vidím, že zrejme je aj monštrum,“ prehovorila Chambersová, ktorá sa s Hammerom rozviedla v júli 2020.

Pre viaceré médiá čo-to z ich mileneckého vzťahu prezradila i Courtney Vucekovichová, s ktorou mal Hammer pomer v lete 2019. „Povedal mi, že mi chce polámať rebrá, urobiť si barbecue a zjesť,“ povedala Vucekovichová pre Page Six. S odstupom času jej to vraj pripadá čudné. Raz jej povedal, že by sa do nej „zahryzol“. „Ak sa trochu porežem na ruke, rád by ju cmúľal a lízal. To je asi najdivnejšie, kam sme sa dostali,“ uviedla Vucekovichová.

FOTO sexi herca Armieho Hammera v GALÉRII

Podľa Daily Mail Hammer verejne obdivoval Markíza de Sade, z ktorého mena je odvodený pojem sadizmus. Škandál sa už podpisuje pod Hammerove filmové vyhliadky. Herec odstúpil z projektu Shotgun Wedding, kde si mal zahrať po boku Jennifer Lopezovej.

„Nebudem reagovať na tieto kraviny, ale vzhľadom na brutálne a podvodné online útoky proti mne tu nemôžem s čistým svedomím nechať svoje deti a štyri mesiace natáčať film v Dominikánskej republike,“ znie Hammerovo vyhlásenie.