David Beckham sa tak znova ocitol v centre diskusie o tom, čo je „vhodné“, pokiaľ ide o to, ako sa správa k svojim deťom, píše ladbible.co.uk.

Beckham zverejnil výber fotografií, na ktorých je na prechádzke so svojou 10-ročnou dcérou Harper. Niektorých ľudí však rozčuľuje skutočnosť, že milujúci otec a jeho dcéra si dali bozk na pery.

46-ročná legenda Manchestru United zverejnila fotku na svojom Instagrame s popiskom: „Ocko a princezná Leia mali dnes ráno krásnu prechádzku.“

Fotku, ktorá pobúrila fanúšikov, nájdete v GALÉRII

Podľa väčšiny ľudí išlo o neškodnú fotku, no niektorí na Davidovi nenechali nitku suchú. "Prečo bozkávaš svoju dcéru na pery? Je to zvláštne a nevhodné,“ znela jedna z negatívnych reakcií. "Hoci je to milé, prosím, nebozkávaj svoju dcéru na pery," reagoval ďalší. "Dosť bolo bozkov na pery!" napísal ďalší. Niektorí ľudia Beckhamovi "radili", aby dcérke nevyjadroval lásku bozkom na pery, ale na líce či čelo, lebo pery sú podľa nich neprijateľné. 

Toto nie je zďaleka prvýkrát, čo bol Beckham prepieraný za takéto veci. Už aj v minulosti zverejnil fotku, ako bozká dcérku na ústa. Vám takéto správanie rodiča prekáža?

Anketa
Je podľa vás bozk otca s dcérou na pery nevhodný?