Argentínčan Leo Blanco má 26 rokov. Už ako malé dieťa miloval hudbu Michaela Jacksona, ktorý sa stal jeho hrdinom. Po smrti svojho obľúbeného idola sa rozhodol, že ako dospelý sa stane jeho imitátorom. Na rozdiel od iných kolegov sa však na speváka nechcel podobať iba vďaka zmene účesu a rovnakému šatníku.

Od pätnástich rokov preto postupne začal pracovať na úprave svojho výzoru. Aktuálne má za sebou jedenásť plastických operácii, ktoré ho doposiaľ stáli 42 000 dolárov. Leo však napriek tomu ešte nie je so svojím vzhľadom spokojný. V budúcnosti by rád podstúpil ďalšie štyri zákroky, aby sa ešte vernejšie podobal na Michaela Jacksona.

Anketa
Podarila sa podľa vás Leovi Blancovi premena na Michaela Jacksona?

Mama Lea Blanca priznáva, že s jeho konaním nie je úplne stotožnená. Zo začiatku si vôbec nevedela zvyknúť na jeho novú podobu a neskôr kvôli tomu trpela úzkosťami. Najťažšie pre ňu bolo, že v niektorých momentoch už svojho syna ani nespoznávala.

FOTO Pozrite si fotografie Lea Blanca v GALÉRII

Pri pohľade na Blancove fotky z detstva je už dnes ťažké uveriť tomu, že sa na nich skutočne nachádza rovnaká osoba. Svoju premenu na Michaela Jacksona previedol takmer do dokonalosti. Otázne však je, nakoľko zdravá je takáto posadnutosť pre jeho psychiku.

Časom sa mladík rozhodol svoju záľubu speňažiť. Jeho oficiálnym povolaním je imitátor známeho speváka. Zarába si hudobnými vystúpeniami na večierkoch a jeho fanúšikovia ho ešte stále môžu stretnúť aj na ulici. Mnohí k nemu s nadšením prichádzajú a žiadajú ho o fotografie. Svoje zážitky, koncerty, ale aj premeny pozorne dokumentuje na Instagrame, kde už má takmer 600 000 sledovateľov.