Charles Manson († 83) bol americký zločinec, ktorý založil kult pod názvom „Rodina“. Ten spáchal niekoľko vrážd. Medzi tie najznámejšie patrí vražda tehotnej Sharon Tate, ktorá bola manželkou známeho režiséra Romana Polanského a vražda LaBiancovcov.

Mansonova rodina mala niekoľko členov. Išlo o mladých mužov a ženy. Jeho diktatúra ich uchvátila natoľko, že sa vzdali vlastných rodín a odišli žiť na Charlesov ranč v južnej Kalifornii. Tam sa odohrávali aj všetky sexuálne orgie, ktorými bol klan preslávený.

Ukrutná vražda

Vraždu LaBiancovcov uskutočnili hneď po zavraždení herečky a modelky Tate. Manson spolu so svojimi šiestimi stúpencami prišli do domu Lena a Rosemariny LaBiancov. Zviazali pár a „otec“ Charles im povedal, aby ich zabili. Tí oddelili pár a rozkaz vykonali. Po ohavnom čine sa navečerali , osprchovali a vrátili sa späť na ranč.

Mansona privádzajú na súd v roku 1969.
Mansona privádzajú na súd v roku 1969.
Zdroj: Uncredited

Vysvätený krvou

Práve dom tohto zavraždeného páru, ktorý sa nachádza v Los Angeles je na predaj, píše portál The Blast. Kto by mal oň záujem, môže ho vlastniť za necelé dva milióny dolárov.  Luxusná vila bola vysvätená krvou obetí.

FOTO domu, kde sa odohrala krvavá vražda nájdete v galérii >>