Jennifer Lopez vo veľkom štýle predstavila svoju novú spoluprácu. Na sociálnych sieťach zverejnila sériu fotografií, na ktorých propaguje vlastnú líniu topánok. Pri pohľade na tieto zábery mali jej fanúšikovia pocit, ako keby poprela všetky zákony starnutia. Ako päťdesiatnička každým rokom stále viac dokazuje, že ju všetci právom označujú ako bohyňu.

Zvodné oblečenie na fotkách odhaľuje jej krivky, ktorými posiela do zabudnutia oveľa mladšie kolegyne. Lopez však vyzerá fantasticky nie iba na oficiálnych upravovaných fotografiách. Aj náhodné zábery z jej súkromia sú dôkazom toho, že v súčasnosti nemá konkurenciu.

FOTO Pozrite si nové fotografie Jennifer Lopez v GALÉRII

Zaujímavá je tiež jej nová spolupráca. S firmou Revolve predstavila kolekciu šestnástich topánok, ktoré si jej fanúšikovia môžu kúpiť za 145 až 200 dolárov. Speváčka sa podieľala na ich navrhovaní a vytvorené boli presne podľa jej módneho vkusu. O sexy lodičky a sandále bol od začiatku predaja obrovský záujem a na spokojnosť Jennifer Lopez sa míňali veľmi rýchlo. Na svoje konto si môže zapísať ďalší veľký úspech.

Latinodiva zažíva krásne obdobie nielen v kariére, ale i v súkromí. Po rokoch sa rozhodla dať druhú šancu láske s Benom Affleckom, s ktorým to tentoraz dotiahla až pred oltár. Herec a režisér v rozhovore pre The Hollywood Reporter povedal, že teraz ich vzťah vyzerá úplne inak. Vzájomne sa podporujú a demonštroval to na príklade stretnutia s týmito novinármi. Ráno bol kvôli tomu veľmi neistý a Jennifer sa podarilo dostať ho do pohody pomocou pár upokojujúcich viet.

„Dnes mi povedala – Pokoj, buď sám sebou. Zabav sa. Si vtipný chlapík, prirodzený, originálny a vyzeráš tak vážne. Ako v mnoho iných prípadoch, mala pravdu. Miluje ma. Stará sa o mňa. Snaží sa mi pomáhať. Takže možno by som ju mal poslúchnuť,“ Affleck poznamenal v tomto rozhovore.

Malou spomienkou sa vrátil aj ku kauze z Grammy Awards, kde nevyzeral veľmi nadšene. Podľa neho šlo iba o nešťastný záber, keď s Jennifer riešili, či má zostať v nasledujúcom vstupe pri nej. V skutočnosti sa na odovzdávanie cien tešil a počas večera sa dobre bavil.