Slávny Alain Delon, ktorý oslávil už 86. narodeniny, sa nemusí báť, že jeho rod vymrie. Hoci na staré kolená zostal sám, počas života mál viacero vzťahov, z ktorých sa mu narodili štyri deti, a dočkal sa aj vnúčat.

Prvého oficiálneho potomka mal Alain Delon s prvou manželkou, francúzskou modelkou a herečkou Nathalie Delon, s ktorou sa zosobášil v roku 1964 a v tom istom roku sa im narodil aj syn Anthony (57), ktorý svojmu slávnemu tatkovi akoby z oka vypadol, najmä keď bol mladší.

Aj Delonov nemanželský syn sa podal na svojho otca  >>

Z Delonovho syna Anhtonyho je tiež herec, hoci nie je až taký úspešný, ako jeho slávny otec. Anthony má zo svojich vzťahov tri dcéry, Alyson Le Borges (35), Lou (25) a Liv (20). A práve najstaršia Antonyho dcéra sa na svojho starého otca podobá vari najviac zo všetkých Delonových potomkov. Delon svoju vnučku po prvý raz videl, až keď mala jedenásť rokov a sám bol veľmi zaskočený tým, ako veľmi sa na neho podobá.

Potomkovia slávneho herca Delonovské gény nezaprú, pozrite tú podobu! FOTO

Manželstvo Alaina Delona s Natalie trvalo päť rokov a v roku 1969 sa skončilo rozvodom. Po takmer dvadsiatich rokoch sa Alain Delon po druhýkrát oženil s holandskou modelkou Rosaliou van Breemen, s ktorou má dve deti, dcéru Anouchku (30) a syna Alaina-Fabiena (27). Kým dcéra sa viac podobá na mamu, syn predsa len zdedil určité črty po ňom. Ani toto manželstvo však nevydržalo a herec zostal na staré kolená sám.