Konečne ju ukázali! Princ Harry a Meghan Markle priniesli kráľovnej Alžbete k jej 70. výročiu na tróne asi ten najkrajší darček. Priviedli so sebou totiž ich obidve deti. Archie už vyrástol, odkedy ho kráľovná naposledy videla, a malú Lilibet, hoci meno dostala práve po nej, doteraz nemala príležitosť spoznať.

Všetci síce tvrdia, že malá Lilibet je celý tato princ Harry. Je to však inak, malé dievčatko akoby z oka vypadlo inej žene z rodiny a je jedno, či sa to Meghan páči, alebo nie... Tou ženou je totiž samotná kráľovná Alžbeta, veď pozrite jej FOTO z detstva v GALÉRII.

Neskutočná podoba! Lilibet akoby kráľovnej z oka vypadla! FOTO

Lilibet neskutočne pripomína aj princeznú Charlotte, keď bola v tomto veku, len v "ryšavom vydaní", veď porovnajte si fotografie malej Lilibet a princeznej Charlotte, keď bola približne v jej veku. Aj tá v tomto veku sa črtami tváre nápadne ponášala na kráľovnú Alžbetu, a rovnako je to aj v prípade Lilibet. Iste, ryšavé vlasy má neodškriepiteľne po svojom tatkovi. V každom prípade malé dievčatko svojím úsmevom každého odzbrojí..