FOTO Cleopatra svojím špeciálnym hidžábom vyvoláva rozruch GALÉRIA

Mistress Cleopatra pochádza z Egypta. Tam vyrastala v rodine so silnými islamskými tradíciami. Napriek tomu, že bola vychovaná prísnymi pravidlami ich náboženstva, skrývala v sebe niečo trochu temnejšie. Po presťahovaní sa do Holandska objavila vášeň pre BDSM praktiky a najmä lásku v dominanciu. Časom si práve na tom vytvorila svoju kariéru.

Najprv začala vystupovať na obľúbenej platforme Onlyfans, kde sa stala prvou modelkou s hidžábom. Časom začala natáčať eroticky ladené videá, v ktorých sa v žiadnom prípade nesnažila zatajiť svoje korene. Okrem tradičného odevu hovorila arabsky a upriamovala pozornosť na svoju kultúru. Takto sa postupne dostala aj ku svojim prvým klientom.

Dnes sa už 32-ročná domina topí vďaka svojej záľube v peniazoch. Ročne si na tom zarába niekoľko tisíc eur. Mnohí ju vyhľadávajú práve kvôli tomu, že majú pocit stretnutia s niečim zakázaným, keďže tak porušujú ich vieru. Veľa jej klientov tvoria práve Arabi. Často sú to vysoko postavení muži, ktorí vyhľadávajú „mamičkovské typy“ žien. Preto sa domnieva, že puritánske správanie zo strany moslimských chlapov je len pokrytectvo, keďže v súkromí dokážu robiť poriadne divočiny.

Podľa Mistress Cleopatry majú navyše ďalšie spoločné znamenie. Mnohí z nich vraj boli počas školy šikanovaní a podvedome im takéto správanie chýba. S viacerými klientmi pritom nemá sexuálny vzťah, ide iba o psychologickú dominanciu, ktorú nad nimi prejavuje. Niektorí z nich sa dokonca nechajú nahovoriť aj na pózovanie na jej Onlyfans.

I keď majú stretnutia tejto arabskej dominy divoký priebeh, po ich skončení to vraj vždy vyzerá ako na posedení s kamarátmi. Často si dajú spolu drink, normálne sa porozprávajú a až potom sa rozlúčia. Mistress Cleopatra sa preslávila i vďaka jej výstrednému oblečeniu. Medzi najikonickejšie kúsky jej šatníka patria latextové hidžáby. Práve tie sú tŕňom v oku mnohých Arabov, ktorí jej vypisujú výhražné správy.

Arabská domina si však bude musieť dať od svojho povolania na istý čas pauzu. So svojím o štyri roky mladším snúbencom totiž čakajú dieťa. Práca jeho priateľky mu vôbec neprekáža a on sám ju v tom dokonca podporoval. I preto si Cleopatra, ktorá našla inšpiráciu na svoju prezývku v egyptskej kráľovnej, ktorá tiež bola silnou a dominantnou ženou, svoj vzťah veľmi pochvaľuje.

FOTO Mistress Cleopatra vyzerá na súkromných foto ako obyčajná žena. Skrýva však veľa tajomstiev. GALÉRIA