Stjepan Hauser (33) je v rodnom Chorvátsku hviezdou prvej veľkosti. Poslucháčov dokáže strhnúť nielen svojim prevedením diel klasických autorov, ale aj covermi populárnych rockových i popových songov. Stačí si vypočuť v jeho podaní hit Despacito či songy od Eda Sheerena a pochopíte, aký zážitok je možné  sprostredkovať  jedným či dvoma hudobnými nástrojmi. S violončelom  je tento uhrančivý umelec dokonale zžitý a ženy pri pohľade na neho strácajú dych! 

VIDEO: Toto musíte vidieť -  aktuálny hit Señorita v Hauserovom prevedení !  

Hudobné gény

Uhrančivý mladík, ktorý zbiera jednu cenu za druhou, sa preslávil bravúrnou hrou na violončelo. Je jedným z členov hudobej skupiny 2 cellos, ktorá sa teší veľkej popularite v rodnom Chorvátsku i v celej Európe.

Na svet prišiel 15. júna 1986 v Pule do hudobnej rodiny. Jeho sestra sa stala novinárkou, ale talentovaný chlapec kráčal v rodičovských šľapajách. Študoval v Záhrebe, v Londýne aj v USA. Svojou hrou na violončelo sa predstavil vo viac ako 40 krajinách, dokonca ho k sebe do Buckinghamského paláca pozval aj princ Charles. Na konte má množstvo medzinárodných ocenení a desaťtisíce  fanúšikov na sociálnych sieťach svedčí o tom, že aj vážna hudba môže byť atraktívna pre všetky vekové kategórie.

S krásnou, o deväť rokou staršou chorvátskou speváčkou Jelenou Rozga (43) sa Hauser spoznal v roku 2015.
S krásnou, o deväť rokou staršou chorvátskou speváčkou Jelenou Rozga (43) sa Hauser spoznal v roku 2015.
Zdroj: Instragram

Takmer v chomúte

S krásnou, o deväť rokou staršou Jelenou Rozga (43) sa Hauser spoznal v roku 2015. Atraktívna plavovlasá speváčka a sexi violončelista tvorili jeden z najsledovanejších a najkrajších chorvátskych celebritných párov. Svojimi spločnými zamilovanými fotografiami zapĺňali sociálne siete a zakrátko ohlásili aj zasnúbenie. O to väčší šok fanúšikovia zažili, keď v septembri roku 2017 oznámili rozchod.

Sexi model či hudobník? Pozrite si foto uhrančivého čelistu v našej galérii. A k tomu bonus - sexi Jelena Rozga!