Herec Jude Law spolu s herečkou Aliciou Vikander a režisérom Karimom Aïnouzom sa dnes na filmovom festivale v Cannes stretli s fotografmi k filmu Firebrand. Na červenom koberci však niekdajšieho lámača ženských sŕdc a hollywoodskeho neverníka fanúšikovia takmer nespoznali, píše portál Plus JEDEN DEŇ.

Hollywoodsky herec a najväčší záletník Jude Law oslávil v decembri okrúhle 50. narodeniny. Vo štvrtok, keď sa objavil na červenom koberci v Cannes, však vyrazil fanúšikom svojím vzhľadom dych. Po boku krásnej hereckej kolegyne Alicie Vikanderovej totiž vyzeral ako starý dedko so šedivými vlasmi, s hlbokými vráskami a hustými fúzami pod nosom.

Dvojica predstavila na festivale svoj film Firebrand. Počas tlačovej konferencie však herec prítomných novinárov šokoval svojím priznaním, ako sa mu podarilo dostať do svojej postavy. 50-ročný herec nechal všetkých v úžase, keď sa priznal, že mal na sebe vôňu vytvorenú z „krvi, fekálií a potu“, keď stvárňoval neslávne známeho Henricha VIII.

Law pri vysvetľovaní svojej oddanosti hereckému remeslu prezradil: „Čítal som niekoľko zaujímavých informácií o tom, že Henryho ste mohli cítiť o tri izby ďalej. Jeho noha tak hrozne hnila. Pach maskoval ružovým olejom. Myslel som si, že to bude mať veľký vplyv, ak zacítim tú hrôzu.“ V snahe o autenticitu sa Law obrátil na špecializovaného parfuméra, ktorý bol podľa herca schopný vytvárať mimoriadne aj príšerné vône.

Anketa
Spoznali by ste slávneho herca?

„Prišiel s touto mimoriadnou zmesou krvi, fekálií a potu," povedal Law. Spočiatku bola vôňa aplikovaná nenápadne, ale rýchlo sa zmenila na smrad, ktorý prenikal do súpravy svojou štipľavou arómou. Režisér Karim slová herca potvrdil a priznal: „Keď vošiel na natáčanie, bolo to hrozné."

Populárny herec však okrem talentu oplýva aj poriadnymi škandálmi. Herečka Sienna Miller sa s hercom rozišla po tom, čo nedokázala viac tolerovať jeho milenky. Pri jednej z nevier ho mal dokonca nachytať aj jeho malý syn.

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ