Kým verejnosť deti princa Harryho nepozná, predsa sú ľudia, ktorí o nich čosi vedia. Medzi nich patrí aj kaderník Meghan Markle George Northwood, ktorý je zároveň, ako to v takýchto prípadoch občas býva, aj jej dobrým priateľom, a tak mal možnosť spoznať aj jej deti. A hoci by nemal, predsa sa len nezdržal komentára na ich adresu. Georga totiž potešilo, že sa Harry a Meghan po čase stretli s rodinou v Anglicku, a pri tej príležitosti ukázali aj svoje deti. Podľa jeho slov Archie vyrástol v toho najroztomilejšieho a najlepšie vychovaného chlapčeka a Lilibet je jednoducho nádherná, nadchýnal sa kaderník Meghan,

A skutočne! Keď Princ Harry a Meghan Markle  prišli ku kráľovnej Alžbete na oslavy k jej 70. výročiu na tróne a priviedli aj svoje dve deti, bol to pre ňu asi ten najkrajší darček.  Archie už vyrástol, odkedy ho kráľovná naposledy videla, a malú Lilibet ešte doteraz nevidela, preto si jej prítomnosť určite užila.

Všetci síce tvrdia, že malá Lilibet je celý tato princ Harry. Je to však inak, malé dievčatko akoby z oka vypadlo inej žene z rodiny a je jedno, či sa to Meghan páči, alebo nie... Tou ženou je totiž samotná kráľovná Alžbeta, veď pozrite jej FOTO z detstva v GALÉRII.

Lilibet kráľovnej akoby z oka vypadla a pozrite Archieho! FOTO

 

Lilibet neskutočne pripomína aj princeznú Charlotte, keď bola v tomto veku, len v "ryšavom vydaní", veď porovnajte si fotografie malej Lilibet a princeznej Charlotte, keď bola približne v jej veku. Aj tá v tomto veku sa črtami tváre nápadne ponášala na kráľovnú Alžbetu, a rovnako je to aj v prípade Lilibet. Iste, ryšavé vlasy má neodškriepiteľne po svojom tatkovi. V každom prípade malé dievčatko svojím úsmevom každého odzbrojí..