FOTO Pozrite sa, ako dnes vyzerá Lucy z Dallasu, ktorá v decembri oslávi 65. narodeniny GALÉRIA

Charlene Tilton sa preslávila stvárnením postavy Lucy, rozmaznanej dcéry zo zbohatlíckej rodiny zo seriálu Dallas. Po skončení natáčania ju postihol osud mnohých hviezd, ktoré dostali úlohy v kultových dielach. Ľudia si ju až priveľmi spájali s Ewingovcami a nedokázali ju prijať v iných úlohách. Herečka sa preto trápila a nikdy sa jej nepodarilo reštartovať kariéru.

Kariéra speváčky jej nevyšla

Tilton sa po skončení natáčania túžila stať speváčkou. Nahrala niekoľko piesní, ale len jedna z nich zaznamenala priemerný úspech. Ľudia ju v tejto pozícii vôbec neprijali a tak jej kariéra veľmi rýchlo skončila. Nepodarilo sa jej preraziť ani napriek tomu, že sa vydala za country speváka Johnnyho Lee, s ktorým mala dcéru Cherish. Známe manželovo meno jej vôbec nepomohlo a Tilton už definitívne zostala v ústraní.

Osud jej neprial ani v súkromnom živote. Manželstvo s Leem trvalo len veľmi krátko. Už po dvoch rokoch prišiel prekvapivo rozvod, po ktorom obaja partneri hľadali novú lásku. Spoločne sa starali o svoje jediné dieťa, ktoré bolo nakoniec pre Charlene jedinou radosťou. Herečka oslávi v decembri 65 rokov a už len sporadicky sa objaví na verejnosti.

Trápenie Lucynej dcéry kvôli rodičom

Všetky svoje sny sa snažila splniť prostredníctvom svojej dcéry. Zo Cherish vždy túžila mať speváčku, aby aspoň s ňou prežívala kariéru, po ktorej vždy túžila aj ona. Od detstva preto do nej investovala veľa peňazí i času, aby sa z nej stala hudobná hviezda. Dnes sa navyše na svoju mamu veľmi ponáša a stala sa jej vernou kópiou.

To sa jej nakoniec celkom podarilo. Cherish sa začala po vzore svojho otca taktiež venovať country hudbe a dodnes je obľúbenou hviezdou tohto hudobného žánru. No rovnako ako jej matku, aj ju sprevádzala veľká životná smola. I keď sa jej rodičia rozviedli, keď bola veľmi malá, počas dospievania trpela tým, že nemá kompletnú rodinu a musí neustále pendlovať medzi mamou a otcom.

Smrť macochy i nevlastného brata

Počas pobytov u Leeho sa zblížila s jeho novou manželkou Deborah. Tá však časom začala byť závislá na liekoch a kvôli tomu sa párkrát dostala do väzenia. Zúfalý Johnny jej preto dal podmienku – ak ešte raz skončí za mrežami, už jej odtiaľ nepomôže. Deborah však znova spadla do drogovej závislosti a keď ju kvôli tomu uväznili, tak spáchala samovraždu a obesila sa.

Anketa
Pozerávali ste kedysi seriál Dallas?

Cherish prežívala jej stratu ťažko, no zároveň sa snažila byť oporou pre svojho nevlastného brata Johnnyho. Ten však niesol smrť svojej matky veľmi zle a časom taktiež prepadol závislosti. „Našla som u neho ihly a otec mi nechcel veriť. Potom som už len sledovala, ako ocovi miznú cennosti, ktoré Johnny predával, aby mal na drogy. Kradol i moje veci. No nebol taký, z ničoho ho neviním, za všetko môže tá závislosť,“ dcéra Charlene Tilton prezradila v jednom z rozhovor pre Billboard.

Jej brat nakoniec boj so závislosťou nezvládol a vo veku 23 rokov zomrel na predávkovanie. Cherish si po jeho smrti dala vytetovať na predlaktie rovnaké tetovanie, aké mal aj on. O svojich trápeniach sa často zdôveruje aj prostredníctvom svojich piesní, ktoré sú jej terapiou ťažkého života, ktorý zažíva.

FOTO Cherish sa na svoju mamu veľmi ponáša GALÉRIA