Lady Gaga ( 33) a jej ex-priateľ Christian Carin začali spolu randiť začiatkom roka 2017. Nikdy sa spolu špeciálne nemedializovali. V roku 2018 ju požiadal o ruku a Gaga sa svojim zásnubným prsteňom chválila kade chodila.

Na tohtoročných udeľovaní cien Grammy však prišiel šok. Speváčka a už aj herečka prišla na oceňovanie bez Carina a aj bez prsteňa. Zástupca speváčky napokon rozchod aj potvrdil: „Už to nefungovalo. Vzťahy niekedy končia. Nie je to dlhý romantický príbeh,“ uviedol časopis People.

Bradley to nebude

Tentokrát však magazín prišiel s omnoho vzrušujúcejšou novinkou. Lady Gagu paparazzi prichytili ako si užíva s neznámym mladíkom v Los Angeles. Nikto o novom romániku extravagantnej speváčky ani len netušil. Podľa fotografií by malo ísť o zvukového inžiniera, Dana Hortona, uvádza People. Ten sa môže pýšiť spoluprácami s rôznymi svetovými celebritami, ako Bruno Mars, Justin Timberlake či Ariana Grande.

Z fotografií je jasné, že o kamarátov nejde. Zdroj, ktorí pár videl potvrdil, že dvojica strávila dlhší čas v reštaurácii: „Bozkávali sa. Stôl mali hneď pri chodníku, tak zrejme im nevadilo, že ich ľudia videli.“

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Modeling the HAUS OF METALHEAD collection in a look created by @sarahtannomakeup! Swipe to see the shades on different skin tones. Follow @hauslabs to see the rest & pre-order at hauslabs.com on July 15 🤘

Príspevok, ktorý zdieľa Lady Gaga (@ladygaga),

Úspešný rok

Očividne sa speváčke poslednú dobu darí. Okrem novej lásky, hudobných ocenení, založila aj novú kozmetickú značku. Značka sa bude volať Haus Laboratories, ku ktorému na sociálnej sieti zverejnila aj promo video. Slogan sa nesie v myšlienke, aby sa ženy naučili milovať samé seba a žili svoj život podľa vlastných pravidiel.

Pozrite si galériu paparazzi fotografií Lasy Gagy a jej novej lásky