FOTO Marthy Stewart na titulke nájdete v GALÉRII

Vydanie Sports Illustrated patrí medzi najočakávanejšie magazíny roka. Na jeho stránkach sa dozviete nielen najnovšie plavkové trendy pre prichádzajúcu letnú sezónu. Každý netrpezlivo očakával, kto sa objaví na jeho titulnej strane a komu sa ujde česť pózovať v tomto prestížnom časopise.

Dlhé roky platilo pravidlo, že sa v tomto vydaní objavovali len najväčšie krásky a známe modelky. Potom však prišiel tlak verejnosti a zrazu dali šancu aj bežným ženám alebo niektorým celebritám, ktoré už nespĺňali ich pôvodné prísne kritériá. Svoje hranice teraz posunuli zase o krôčik ďalej. Na spoluprácu na titulke oslovili jednu z najznámejších amerických celebrít.

Moderátorka, spisovateľka a taktiež skvelá kuchárka Martha Stewart oslávi v auguste 82. narodeniny. Nad ponukou síce chvíľu váhala, ale nakoniec sa na ňu nechala nahovoriť. Výsledkom je séria vkusných fotografií, na ktorých pózuje v plavkách z novej kolekcie. Aj v tomto vyššom veku vyzerá stále fantasticky. Popri maškrtení na svojich dobrotách si totiž stráži figúru a vďaka tomu je vo výbornej kondícii.

Medzi fanúšikmi, ale aj inými celebritami nastal po zverejnení titulky veľký rozruch. Stewart získala niekoľko komplimentov a pochvál. Marthe sa neskôr podarilo všetkým vyraziť dych aj po druhýkrát. Na slávnostnom podujatí spojenom s oslavou nového čísla Sports Illustrated prišla oblečená v zlatých šatách od Jenny Packham. Veľmi podobný model mala nedávno na sebe aj Kate Middleton. Obe celebrity v ňom vyzerali fantasticky.

FOTO Martha Stuart sa stala hviezdou nového vydania Sports Illustrated GALÉRIA

Čitateľov magazínu zaujali i plavky, ktoré mala moderátorka na sebe na hlavnej strane. Oblečená bola v jednodielnom elegantnom bielom modeli, ktorý priniesol malý náhľad do toho, čo nás čaká tento rok na kúpaliskách a plážach. Martha mala poriadne luxusný kúsok, ktorý vyšiel na takmer dvesto dolárov.