Na výstave šperkov Bulgari v Benátkach nechýbala ambasádorka značky, americká herečka Anne Hathawayová (40). Na sebe mala trblietavé obtiahnuté ombré šaty, ktoré prechádzali zo zlatej do striebornej farby. Dopĺňal ich diamantový náhrdelník s veľkými ružovými drahokamami a k tomu náramok aj prsteň. Outfit herečka doplnila striebornými sandálmi na platforme, čierno-zlatou kabelkou a jemným glam mejkapom.

Išlo o róbu z dielne talianskej módnej návrhárky Donatelly Versace (68). Herečka sa totiž stala tvárou novej kolekcie Icons. V jednom z modelov sa už predviedla na akcii magazínu Vogue začiatkom mája Met Gala. „Robím len to, čo mi Donatella veľmi vďačne povie, aby som urobila. Poslala mi náčrt a ja som len povedala: No dobre. Pracujem s úžasným tímom. Moja stylistka Erin Walshová dá vždy všetko dokopy, takže je to v skutočnosti ona, kto spolupracuje. Ja som len šťastné dievča,“ citoval Hathawayovú z červeného koberca na Met Gala časopis People.

Hviezda filmu Denník princeznej bola síce nádherná aj teraz, no čo zaujalo menej, bola jej vychudnutá postava. Herečka bola totiž vždy krv a mlieko, preto ju aj mnohí fanúšikovia obdivovali. Zhodené kilá sa odrazili aj na tvári. Vyzerala pôvabne, no akoby jej chýbala v očiach jej typická iskra.

FOTO Anne Hathaway v róbe Versace aj bez mejkapu v GALÉRII