Americká herečka Amber Heard (37) pred rokom prehrala ostro sledovaný spor s exmanželom Johnnym Deppom (59). Ten ju žaloval za urážky na cti, keď ho v článkoch obvinila z domáceho násilia. Ona podala protižalobu za ohováranie. Sudca rozhodol, že Amber bývalému zaplatí vyše 10 miliónov dolárov, on jej zas dlhuje dva milióny. Nakoniec sa mimosúdne dohodli, že z Heardovej poistky vyplatia Deppovi milión dolárov, ktoré on dá na charitu.

Herečka sa stala terčom osočovania na sociálnych sieťach. Podľa zdroja magazínu People bola zo súdu vyčerpaná a sklamaná a nemohla sa dočkať, kedy bude môcť odísť so svojou dcérou z USA. Hereckú kariéru totiž zavesila na klinec, aj keď zrejme nie celkom dobrovoľne. Po prehratom súdnom spore sa jej Hollywood otočil chrbtom. Na vlastnej koži tak pocítila, čo prežíval Depp, keď ho obvinila z domáceho násilia.

Teraz je vraj všetko za ňou. Paparacovia ju našli v Madride, kde sa venuje materským povinnostiam. Nafotili ju, ako je na detskom ihrisku s dcérou Oonagh Paige (2), ktorú jej vynosila náhradná matka, ale aj pri tom, ako sa podpisuje fanúšikom. Herečka údajne plynule ovláda španielčinu.

FOTO Amber Heard v Madride v GALÉRII