Slávna hollywoodska herečka Goldie Hawn oslávila 21. novembra 77 rokov. Hviezda predovšetkým komediálnych filmov bola v mladosti kráskou, no dnes sa na jej výzore podpísali najmä zásahy plastických chirurgov.

Goldie Hawn sa spolu so svojou slávnou dcérou - herečkou Kate Hudson, nedávno objavili na červenom koberci v Los Angeles. Prišli spoločne na premiéru filmu Glass Onion: A Knives Out Murder Mystery (Na nože: Glass Onion), v ktorom si práve Kate strihla jednu z hereckých úloh. Obe žiarili a nechali sa spoločne nafotiť.

"Mám to šťastie, že môžem oslavovať svoju krásnu matku každý deň, ale dnes 21. novembra je ten deň, kedy sa narodila! Vždy si stála za svojou hodnotou, razila nám cestu, po ktorej sa nám kráčalo o čosi ľahšie,... Život mojej matky je pokladnicou múdrosti, mám tu česť ju dôverne poznať. Najdôležitejšie je, že vždy chcela a naďalej sa usiluje byť tou najlepšou matkou a babičkou. A... povedzme, že v tom vyhráva. Šťastné narodeniny, mami G! Si moje všetko," adresovala Kate svojej mame k jej narodeninám.

Aktuálne fotky hereckej ikony nájdete v GALÉRII

Herečka bola dvakrát vydatá, no najdlhšie jej vydržalo partnerstvo s hercom Kurtom Russellom (71), s ktorým žije od roku 1983. V roku 1970 získala Oscara za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe vo filme Kaktusový kvet. Vidieť ste ju mohli aj v snímkach Cez palubu, Smrť jej pristane či Dámska jazda.