Kráľovská rodina mala za posledné roky problémov až-až. kvôli princovi Andrewovi, ktorý sa zaplietol do sexuálneho škandálu. Kráľovná Alžbeta ho po tom zbavila povinnosti reprezentovať kráľovskú rodinu na jeho vlastnú žiadosť. Neskôr "odštartovali" ďalší škandál princ Harry a jeho manželka Meghan, keď oznámili, že sa chcú vzdať členstva v kráľovskej rodine a žiť "civilný" život v Amerike. Obaja boli zbavení titulov Ich kráľovská výsosť, a tiež prišli o štedré financovanie zo štátnej pokladnice. A navyše vystúpili s viacerými škandalóznymi vyjadreniami o kráľovskej rodine.

A pokoj v rodine zrejme nebude ani po smrti kráľovnej Alžbety (†96). Aj nový panovník kráľ Karol III. bude musieť čeliť ďalšiemu škandálu, ktorý sa týka jeho mladosti, ale aj jeho terajšej manželky Camilly. Istý Austrálčan Simon Dorante-Day (56) totiž o sebe tvrdí, že je utajený syn kráľa Karola III. a jeho manželky Camilly. Svoje tvrdenie chce nechať dokázať za pomoci testov DNA. Pokiaľ mu kráľovská rodina nevyhovie, chce celú vec dotiahnuť až na súd. O veľkom tajomstve mu vraj povedala jeho adoptívna babička, keď bol malý chlapec.

Simon sa narodil v roku 1966 v Anglicku. Jeho adoptívni prarodičia pracovali ako kuchárka a komorník u britskej kráľovnej Alžbety II. Simon tvrdí, že sa narodil ako syn Camilly Shandovej, ktorá vtedy tajne randila s princom Charlesom. Aby kráľovská rodina škandál ututlala, chlapec bol adoptovaný a poslaný do Austrálie. KTerajšia kráľova manželka sa ako mladé dievča Camilla Shand skutočne stretávala s princom Charlesom. Ich vzťah však vtedy zničila kráľovná matka, podľa ktorej nebola Camilla vhodnou partnerkou pre následníka trónu.

Dorante-Day si na sociálnych sieťach hovorí princ Simon. Tvrdí, že sa pokúsil s kráľom Karlom III. a Camillou nadviazať kontakt. Podľa neho však fotografie z mladosti dokazujú, že je ich synom pre výraznú podobnosť v mnohých rysoch. Po to, ako sa z princa Charlesa stal kráľ Karol III., Simon vraj zvažuje podniknúť právne kroky proti kráľovskej rodine a je dokonca ochotný postaviť Karla III. pred súd kvôli testovaniu DNA. "Prebehla tam diskusia o tom, či je panovník chránený zákonom, alebo je nad zákonom," uviedol podľa denníka Daily Star.

To že je nemanželský syn kráľa Karla a Camilly? Pozrite tú podobu! FOTO

 

Ako sa Dorante-Day dozvedel, panovník celkom iste nad zákonom nie je. „Mnoho ľudí sa obávalo, že keď sa Charles stane kráľom, poškodí to môj prípad,“ zveril sa. "Z právneho hľadiska sa teda nič nezmenilo a môžem vo svojom úsilí pokračovať," uviedol sebavedome. Nuž, uvidíme, čo sa bude diať...