Donaldovi Trumpovi (74) sa posledné obdobie nejako nedarí. Lenže ho jeho súper vo voľbách Joe Bidden (77) predbehol a získal viac hlasov ako bolo potrebné, no šíria sa aj klebety, že Melania Trump (50) už necíti to čo kedysi. Bývalá zamestnankyňa Bieleho Domu, Omara Manigualt Newman pred niekoľkými dňami prezradila, že Melania odpočítava dni, kedy sa bude môcť dať rozviesť.

Po prepuknutí tejto správy sa začalo okamžite špekulovať, čo by bývalá modelka niečo dostala, keďže pred svadbou podpísala predmanželskú zmluvu. „Keby sa s Donaldom pokúsila rozviesť teraz, tak by ho veľmi ponížila a on by ako prezident našiel spôsob, ako sa jej pomstiť,“ vysvetľuje bývalá zamestnankyňa.

Anketa
Podá podľa vás Melania v najbližšej dobe žiadosť o rozvod s Donaldom Trumpom?
  • 88%
  • 12%

Vysúdi milióny?

Podľa hovorkyne prvej dámy USA sa vraj Melánia rozvádzať nechce, no ak by náhodou k tomu došlo, Donald Trump by prišiel o časť svojho majetku, aj keď podpísala predmanželskú zmluvu. Na prázdno by určite neodišla.

Takto vyzerajú šťastní manželia? FOTO Melanie a Donalda Trumpovcov v GALÉRII

Aj ex-manželky Ivana Trump či Marla Maples totiž podpísali rovnaké zmluvy a aj napriek tomu vysúdili milióny. Zatiaľ čo Marla dostala dva milióny dolárov, Ivana dopadla oveľa lepšie. Tá dostala desať miliónov a Donald na deti prispieva 650 tisíc dolárov. Rovnako získala tiež byt v New Yorku a vilu v Connesticate.