Práve v tejto úlohe sa koncom 90. rokov preslávila americká herečka a modelka Donna D´Errico (54). Kráska je dnes na nespoznanie a človeka pri pohľade na ňu napadne, že buď zastavila čas alebo utratila horibilnú sumu za množstvo estetických zákrokov.

Ako už tušíte, B je správne. Donna napríklad podstúpila liposukciu brucha, odkiaľ lekári podľa jej vlastných slov odobrali až 2 litre tuku, a tiež liposukciu chrbta a paží, z ktorých si následne dala odstrániť ovisnutú kožu. Brucho si tiež dala operatívne vytvarovať a vylepšiť si dala napríklad aj pozadie.

Na sociálnej sieti neraz pózuje tiež v spodnej bielizni a v jednom z príspevkov sa vyjadrila, že "nemá muža, ktorému by sa v nej ukazovala.". "Cítim sa pekelne sexi. Keď mi chlapi píšu komplimenty, žeriem to," teší sa z pozornosti na internete atraktívna herečka. 

Donna žije v Los Angeles, ktoré teraz zasiahla vlna horúčav a ona sa pripomenula svetu sexi fotkami v bikinách. Na tele 54-ročnej herečky by jej milión fanúšikov na Instagrame len márne hľadalo chybičku krásy. Za provokatívne fotky v plavkách si v lete od niektorých ženských komentujúcich vyslúžila kritiku.

Ako dnes hviezda Baywatchu vyzerá, si pozrite v GALÉRII.

Hviezda si od nich prečítala, že je pristará na to, aby nosila bikini, niektoré neprajníčky označili jej pretŕčanie sa za zúfalé. "Poviem vám niečo, čo vás môže prekvapiť. Ja si môžem obliekať a robiť doslova hocičo, čo chcem,“ odkázala Donna pri ďalšom vyzývavom polonahom zábere. Herečka si naposledy zahrala v krimi trileri Frank a Penelope či sci-fi filme Útek z Oblasti 51.

Zdroj videa: Instagram/donnaderrico